Dani gra tez dlatego ze rozumie się z Leo na boisku chyba najlepiej w druzynie, czego napewno bedziemy potrzebowac w dzisiajszym meczu - dobrej zespołowiej gry całej rodziny .
Teraz nalezy wiezyc w rezerwowych, Roberto w gazie, bedzie miał wielka szanse pokazac w koncu na co go stac w tym klubie, szybkiego powrotu do zdrowia Andres !
Jezeli ktos widział go w akcji to z pewnoscia zgodzi sie ze mna ze dysponuje sporym potencjałem i powinien systematycznie dostawac okazje do gry, zobaczcie co robi Bellerin na wyspach. @Kisiu trafnie zauwazył ze Grimaldo nie jest słabszy na lewej obronie od Mathieu .
Komentarze
0
Leo nie szuka afer, zajmuje sie tym co robi najlepiej czyli dryblowaniem i strzelaniem bramek Vamos !
0
Adaptacja których zawodników waszym zdaniem przebiega lepiej ?Ardy czy Aleixa ,oczekuje konstruktywnych odpowiedzi ?
0
Dani gra tez dlatego ze rozumie się z Leo na boisku chyba najlepiej w druzynie, czego napewno bedziemy potrzebowac w dzisiajszym meczu - dobrej zespołowiej gry całej rodziny .
3
Neymar nie zmieni Barcy na inny klub dopóki Leo i El Pistolero graja w tym zespole . Visca el Barca !
0
Dalej tak uwazasz ?
14
7
Gdyby Enrique przyszedł sezon wczesniej, Thiago by został.
3
Neymar nie zmieni Barcy na inny klub dopóki Leo i El Pistolero graja w tym zespole . Visca el Barca !
2
Teraz nalezy wiezyc w rezerwowych, Roberto w gazie, bedzie miał wielka szanse pokazac w koncu na co go stac w tym klubie, szybkiego powrotu do zdrowia Andres !
1
Jezeli ktos widział go w akcji to z pewnoscia zgodzi sie ze mna ze dysponuje sporym potencjałem i powinien systematycznie dostawac okazje do gry, zobaczcie co robi Bellerin na wyspach. @Kisiu trafnie zauwazył ze Grimaldo nie jest słabszy na lewej obronie od Mathieu .