0

Ma Racje :))))))))))))))))

1

Wygra T. Silva albo Neymar ;)

0

Jak dla mnie to Di Maria, albo Pogba, Ronaldo, Messi i Suarez odpadaja na 100%

3

ale Neymar okno zawalil :)

0

Jak gran derbi 25 beda, to Suarez bd mogl grac?

2

Cr0 mówi, ze Messi nie zaslugiwal na ta zlota pilke Mundialu. Ale chociaz doprowadzil Argentyne do Finału, a on nawet z grupy nie wyszedl, wiec nie wiem po co sie spina.

0

Zeby tam poszedl :)
Zagra duzo wiecej niz w Barcelonie.

0

Ale glupia decyzja..

0

Ale Cesc wyglada w koszulce Chelsea
;p

0

AlexGrimaldo, ale co z tego ze nie brali udzialu w finale LM, to tak, jakby w tej trojce byl np. Mario Balotelli..... Nie brali udzialu, ale za to mieli za soba siwetny sezon :)
Popatrz, ile Neuer bramek stracil.. i jak dobrze bronił, tylko nie wiem, co tam Robben robi :)

0

Neuer, Ronaldo i James/Diego Costa.

9

Bardzo sie ciesze z wygranej Arsenalu z Alexisem. Gratulacje Sanchez :)

1

Lubie Milan, wiec zyczę Songowi, aby przeszedl tam, Juz Diego Lopez tam oficjalnie jest, wiec Milan, zeby zagrał w LM teraz, nie to co UEFA zrobila z Legia, Bartosz Bereszynski juz nie mial wplywu na wynik.. Juz co z Suarezem zrobili, jeszcze teraz z Legia.. WIem, ze to 2 rozne bajki, ale to denerujace.

1

Kurde, Cieszy mnie fakt, ze Vermalen przechodzi do nas, ale smuci to, jak UEFA traktuje Suareza, czy chociazby Legie, za wczorjaszy mecz, juz nie mial wplywu Bartek na wynik, wiec czego dyskfalifikacja....?

0

neuro, o ktory CI chodzi komentarz

0

Ja juz wolałbym zamienic pozycjami Songa z Mascherano, Songa tak na bok obrony, a masche na pomoc :P

0

United teraz bierze kazdego zawodnika, ktorym sie interesuje Barcelona, niech chociaz tego Cuadrado odpuszczą -.-

1

@aras, kiedy i gdzie to wyczytales?

1

Życzę mu wielu sukcesów w Arsenalu i chce, aby do nas wrocil jeszcze kiedyś:)

0

Moim zdaniem nr 5 powinien dostac Pique.

0

Lubię go, nie za to, ze gra w Barcelonie, jak był juz w Santosie, to go lubiłem, szkoda mi go, zeby byl w pelni sil, na sezon, juz i tak na mistrzostwach mial pecha, wiec zycze mu najlepszego. Zdrówka Ney:)

0

Odbiegajac od tematu, kto widzial mecz Legii z Celticem? :)
Cos pieknego.

0

ja bym juz go na przyszlosc kupil. Zobaczmy na transfery takiego Manchesteru United, czy Realu, sami najlepsy tam ida.

8

Brac go!! :P

41

Szkoda mi tego chłopaka

0

Ja na Claudio Bravo i Ter Stegena.

0

Marquinhos tez chce do nas przejsc, Miranda tez, tylko zarzad nic z tym nie robi, niech go biorą, bo sie rozmysli.

0

Już było tyle alternatyw dla danych zawodnikow...

0

Barcelona Pepa Guardioli juz chyba nie wyrowna kazdej innej Barcelonie.
Deco, Ronaldinho, Messi, Eto'o. Coś pięknego :)


5

Deco wspaniały zawodnik, jakie miał pożegnanie. Już nie moge się doczekać pożegnania Ronaldinho (Nie, że mu tego życzę). Chciałbym, aby ostatni sezon w swojej karierze spędził w Barcelonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?