55

UWAGA PEREŁKA!!!:

2015.05.06, godz. 22:33, Tom4747
To nie geniusz Messiego tylko fatalna gra obrońców za każdym razem gdy stają na przeciw niego.

źródło: rm.pl

8

0

"Barcelona Luisa Enrique blisko wyrównania rekordu największej liczby ligowych bramek w historii klubu"

0

k... jego p.... mać :D

0

Jak się nie ma argumentów sportowych to sięga się po pozasportowe ;)

7

Różnica między Messim a Ronaldo:
Ten pierwszy w pogoni za Pichichi potrafi podzielić się karnym w podzięce za bramkę.
Ten drugi wkurza się jak kolega z jego drużyny ją zdobędzie...

5

Wow! Czyli Messi NIE strzelił jeszcze bramek tylko w minutach: 1 i 2! :D

5

z cyklu, komentarze z rm.pl: Dlaczego ten Messi jest taki dobry :(

0

A tak na marginesie współczuje jakby po Messim przyszedł jakiś zawodnik, który dostał by 10. Chyba musiałby być albo super odważny albo głupi, bo oczekiwania w stosunku do niego będą tyle samo razy większe, ile wynosi numer na jego plecach.

0

Spoko spoko, domknie im się budżet bo zwindykują od tego kibica...

2

NC+ nie pokazuje meczu Realu. Uznają, że Polska liga jest na wyższym poziomie :P

0

Żeby jeszcze to były kreatywne podania a nie do najbliższego chopa....

0

Jeśli ty się spodziewasz to tym bardziej Guardiola, który następne tygodnie często będzie przeglądał taśmy z meczami Barcelony i który ma cały sztab ludzi. W dodatku jest trenerem światowej klasy.

0

Noooo i w pizdoo i cały misterny plan też w pizdoo ;)

0

Wypiję z to browara!

0

Dla kogo jeszcze Kroos to okrutnie przereklamowany grajek?

0

Pasuje do nas Suarez jak nikt inny na 9 :)
Cieszmy się, że go mamy i nie skreślajmy jak przyjdzie słabszy czas (który ma każdy)

0

Odejdzie Montoya, odejdzie Alves. Czyli opcją na prawą obronę jest Douglas :)

0

Co do bramek z wolnych to w tym sezonie koronna jest Mathieu przeciwko dobrez grającemu Realowi!

0

Nie przeginaj z tym "za darmo". Strona ma kupę wejść, reklamy itd... Doceńmy pracę redakcji ale na pewno to nie jest za nic.

1

Busquets w formie to Barcelona w formie - to jest najważniejsza nauka z tego meczu. Ten gość jest dla pierwszej jedenastki ważniejszy od Messiego.

1

To może jakiś dział... "Na luzie" ;)

0

A mnie z wszystkiego najbardziej wkurza bo za dużo ryzykuje jako ostatni. Często wtedy traci piłki.

0

"szybko do zdrowia dzięki pracy z brazylijskim fizjoterapeutą"

Jestę redaktorę...

0

magji przecież :P

2

Eh... kolega regatta52 zwrócił uwagę na błąd składni. Ale spokojnie, w 3 klasie podstawówki będziesz o tym mieć...

0

A gdzie napisałem, że nie chcę, żeby była sekcja koszykarska kolego?
Chodzi tylko o to, że mogło by być jakoś rozgraniczone. Po co mam tracić czas i czytać artykuł o czymś co mnie nie interesuje a o czym dowiaduje się w jego środku? Wystarczyło by, żebym wcześniej wiedział, że to dotyczy koszykówki i bym tu nie wchodził - a Ty tak - i wszystko gra.

2

Dokładnie... Powinno być to trochę lepiej zaznaczone. Mnie np. osobiście koszykówka fascynuje tak jak warcaby...

0

Czekam z niecierpliwościa na powrót Laporty...

0

Można go potem sprzedać. On jest spokojnie tyle jeszcze wart, że się kasa na jego wypłatę zwróci parokrotnie. On nie ma 40 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?