a ja wolę rewanże na stadionie przeciwnika. To Barcelonie mam wrażenie lepiej wychodzi. Często po pierwszym meczu jest niezła zaliczka + jedna bramka na wyjeździe i temat załatwiony.
Haha największe jaja jak berety były by jakby Ronaldo strzelił focha, oferował się United a oni by go nie chcieli, bo po co mają kupować za gruba kasę gościa 30+, który jest gwarancją marketingu, ale nie jest wcale jużgwarancją poziomu sportowego :D
jak mnie ktoś pluje w twarz to nie udaje, że deszcz pada, tylko oddaje tym samym.
W dodatku nie jestem katolikiem, który wierzy w miłość bliźniego tak jak "oni". Więc uznaje się za lepszego człowieka niż ta banda zakłamanych hipokrytów.
0
Wyjąłeś mi to z komentarza ;)
0
masz na myśli jego drużynę ;)
1
GOL NIETOPERZE!
0
Ta zwłaszcza jak podaje pod nogi zawodników Realu w prostych sytuacjach :)
7
Panowie, spójrzmy prawdzie w oczy.
Ronaldo tymi dwoma karnymi w pierwszej połowie przypieczętował Złotą Piłkę za ten rok :/
1
No i? Jakby mu mordę skopal, ale już wcześniej upadal to nie ma karnego? Faul był oczywisty
0
Teraz karny dla valencii. Lol drukarniaa.
1
Ta pierwsza spoko
0
Brutalnie sfaulowany! Tak zbudowany pilkarz nie przewraca sie bez powodu!
5
Cóż za komunikacja między bramkarzem realu a obrońcami xD
0
Popadasz w drugą skrajność. A to też głupie.
0
powiedz, że na PSG na Camp Nou a nie w Paryżu... :)))
0
I to jakie potęgi! :D
0
ma uśmiech jakby komuś wsypał soli do herbaty :P
0
a ja wolę rewanże na stadionie przeciwnika. To Barcelonie mam wrażenie lepiej wychodzi. Często po pierwszym meczu jest niezła zaliczka + jedna bramka na wyjeździe i temat załatwiony.
0
Czyli jeszcze jeden łatwy mecz a potem 3 hardkorowe... nono faktycznie :D
0
ZP DLA RONALDO! XD
0
Oczywiście wrzutka.. ;) No cóż, czasem i ślepej kurze się ziarko trafi ;0
0
punktu*
0
Zgaduję, że go nie wykupią. Ale obym się mylił i miał udaną druga połowe sezonu. GOOD LUCK RAFINHA!
0
Muszę się podpisać, jednocześnie przyznając się do błędu skreślania go parę lat temu...
4
Czy tylko dla mnie on na każdym zdjęciu wygląda tak samo? Jakby zrobili jedno jego zdjęcie na green screenie a potem wklejali na różne tła :D
0
i krzyż na drogę mu :D
0
100mln może by jeszcze z marketingowego punktu widzenia ktoś przemyślał, ale 50 mln netto? :D BUehehhe :D
0
Za Ronaldo musieli by dać nieporównanie więcej.
2
Haha największe jaja jak berety były by jakby Ronaldo strzelił focha, oferował się United a oni by go nie chcieli, bo po co mają kupować za gruba kasę gościa 30+, który jest gwarancją marketingu, ale nie jest wcale jużgwarancją poziomu sportowego :D
0
na konferencjach będzie się działo. Dziennikarze będą przychozdić w zbrojach :D
1
jak mnie ktoś pluje w twarz to nie udaje, że deszcz pada, tylko oddaje tym samym.
W dodatku nie jestem katolikiem, który wierzy w miłość bliźniego tak jak "oni". Więc uznaje się za lepszego człowieka niż ta banda zakłamanych hipokrytów.
7
YNWA i love it :)
0
Liverpool City zapowiada się nieźle :)
Moje dwie ulubione angielskie drużyny, więc jestem 100% obiektywnym widzem. Liczę na grad golI! :D