2 marca 2010, 20:46
0
Ja wolałbym Torresa niż Ibre ale szczerze mowiąc mam ochotę na Pato;D
12 listopada 2009, 14:52
Wole Silve niż Robinho ale wole Cesa niż Silve!!
15 października 2009, 20:26
Moim zdaniem wole Davida Silve !
17 lipca 2009, 09:21
Sprzedac Hleba a kupic Mate;D
15 lipca 2009, 11:52
Jemu się należą wszystkie nagrody;D
11 lipca 2009, 11:11
Villa do Barcy!!!!;D
9 lipca 2009, 21:37
Tak jest Villa do Barcy!!!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja wolałbym Torresa niż Ibre ale szczerze mowiąc mam ochotę na Pato;D
0
Wole Silve niż Robinho ale wole Cesa niż Silve!!
0
Moim zdaniem wole Davida Silve !
0
Sprzedac Hleba a kupic Mate;D
0
Jemu się należą wszystkie nagrody;D
0
Jemu się należą wszystkie nagrody;D
0
Wole Silve niż Robinho ale wole Cesa niż Silve!!
0
Ja wolałbym Torresa niż Ibre ale szczerze mowiąc mam ochotę na Pato;D
0
Villa do Barcy!!!!;D
0
Tak jest Villa do Barcy!!!!!!!