O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AS Roma
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 3766
  • Liczba komentarzy 422
  • Polecenia 1361

Komentarze

0

A gdzie jest Thiago Motta?

5

Xavi, tak jak byłeś wirtuozem grając w drugiej linii i byłeś naszym generałem, tak jako trener jesteś zdecydowanie poniżej oczekiwań. Najgorsze jest to, że Xavi absolutnie nie dopuszcza do siebie myśli, że to on robi coś źle lub że ma wiele niedociągnięć, ciągle tylko mówi o tym że zespół musi się jeszcze zgrać albo że przeciwnik był dobry (niezależnie od tego z kim gramy).
Każdy inny trener już by dawno wyleciał

3

W trakcie budowy?
Chłopie ile Ty chcesz budować? 3 lata? Przecież jeszcze kilka miesięcy temu kiedy wygraliśmy La Ligę już było wszystko dobrze, poukładane i teraz tylko dopieścić i się zgrać jeszcze lepiej.
Dzisiaj barcelona jest w trakcie budowy.
Ten Xavi traci w moich oczach szybciej niż Bolt biega na 100 m

3

2:3 ale co z tego, skoro nasza gra jest zdecydowanie poniżej jakichkolwiek oczekiwań.
Kiedy wreszcie zostaną wyciągnięte konsekwencję ws. Lewego oraz Xaviego?

4

No to pokażcie mi teraz ilość minut vs ilość bramek = średnia takich graczy jak np Braitwaith czy Luuk, bo może się okazać że wyjdzie podoba cyfra. Wtedy też będą mówić że oni były lepsi niż Henry, Romario czy Villa? Serio?
Statystyki statystykami ale Lewego gra pozostawia naprawdę wiele do życzenia, on po prostu nie pasuje do Barçy, to jest profil zawodnika bardziej do logo angielskiej czy niemieckiej ale nie hiszpańskiej

Zobacz wszystkie

71

To jest "piękne" w kibicach Realu. Po serii 40 zwycięstw dwa razy przegrali i od razu zostali wygwizdani przez swoich fanów na swoim stadionie - zamiast ich wspierać. A jeśli Zidane przegra jeszcze jakieś 2-3 kluczowe spotkania to zapewne zostanie zwolniony :)

55

Wczoraj Valverde powiedział:
"Niektórzy piłkarze dołączyli do nas późno, ale ogólnie nie byliśmy w dobrej formie."
Zapewne masz na myśli Messiego, bo to on zawsze ratował Twoją dupe i robił różnicę na murawie. Teraz kiedy nie tuszuje brak stylu i taktyki, odkrywamy jak niewiele daje ten trener. Nie tylko nic daje ale również i szkodzi wszystkim piłkarzom którzy tu przychodzą. Malcolm, Cou, Griezz i wielu innych.

49

Trzeba przyznać że był to znakomity występ Pique. Dawno mi brakowało takiej wersji tego piłkarza. Fantastycznie czyścił, szczególnie wysokie piłki, niezależnie od tego czy były to rzuty różne czy długie wysokie podania - wszystkie były jego.

46

Prawie każdy nowy zawodnik, który przychodzi do Barcy traci na znaczeniu dla Valverde. Nie potrafię przeżyć że podpisaliśmy z nim kontrakt na kolejne dwa lata. Brak pomysłu na grę, brak pomysłu na nowych zawodników, brak pomysłu na rozpracowanie przeciwnika

44

"Kubo, japoński diament, trafi do Castilli. Teraz bierze udział w Copa América, a Real był czujny i pozyskał go za darmo"
A Barca dalej czeka do lipca i myśli, że zawodnicy będą pod bramą stać, żeby tylko do Barcy przejść. Uwielbiam Bartka z Valverde na czele.
Couthinio w meczach towarzyskich przed Copa America był dwa razy wybrany na zawodnika meczu (Nie pamiętam czy przez trenera czy oficjalnie) a wczoraj dwie bramki strzelił na otwarcie turnieju. To tylko pokazuje, że Couthinio nie wyszedł z formy. To Valverde idiota nie ma pomysłu na zawodnika, nie ma pomysłu na ustawienie, nie ma pomysłu na grę.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?