O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AS Roma
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 2436
  • Liczba komentarzy 328
  • Polecenia 1073

Komentarze

0

Cześć,
Podajcie proszę linka do dobrego streama
Dzięki

0

Widać od razu że nowy trener chce pierwszy mecz wygrać, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Absolutnie podstawowy skład, bez żadnych wprowadzonych zmian (Fati oczywiście zmiana wymuszona).
Zobaczymy jak styl gry ale pewnie po dwóch treningach raczej zmiany nie będą widoczne

0

Ile to już razy Valverde analizował?
Aż się już ryja strzępić nie chce na komentowanie

0

Jak długo będziemy czekać na zmianę? Ile jeszcze błędów musimy wybaczyć? Ile spektakularnych porażek zaliczyć? Jak wiele jeszcze trzeba analizować, żeby wygrać?

Paaanie, idź Pan w ....

0

Właśnie! Jak długo będziemy czekać na zmianę? Ile jeszcze błędów musimy wybaczyć? Ile spektakularnych porażek zaliczyć? Jak wiele jeszcze trzeba analizować, żeby wygrać?

Paaanie, idź Pan w ....

Zobacz wszystkie

71

To jest "piękne" w kibicach Realu. Po serii 40 zwycięstw dwa razy przegrali i od razu zostali wygwizdani przez swoich fanów na swoim stadionie - zamiast ich wspierać. A jeśli Zidane przegra jeszcze jakieś 2-3 kluczowe spotkania to zapewne zostanie zwolniony :)

55

Wczoraj Valverde powiedział:
"Niektórzy piłkarze dołączyli do nas późno, ale ogólnie nie byliśmy w dobrej formie."
Zapewne masz na myśli Messiego, bo to on zawsze ratował Twoją dupe i robił różnicę na murawie. Teraz kiedy nie tuszuje brak stylu i taktyki, odkrywamy jak niewiele daje ten trener. Nie tylko nic daje ale również i szkodzi wszystkim piłkarzom którzy tu przychodzą. Malcolm, Cou, Griezz i wielu innych.

49

Trzeba przyznać że był to znakomity występ Pique. Dawno mi brakowało takiej wersji tego piłkarza. Fantastycznie czyścił, szczególnie wysokie piłki, niezależnie od tego czy były to rzuty różne czy długie wysokie podania - wszystkie były jego.

46

Prawie każdy nowy zawodnik, który przychodzi do Barcy traci na znaczeniu dla Valverde. Nie potrafię przeżyć że podpisaliśmy z nim kontrakt na kolejne dwa lata. Brak pomysłu na grę, brak pomysłu na nowych zawodników, brak pomysłu na rozpracowanie przeciwnika

44

"Kubo, japoński diament, trafi do Castilli. Teraz bierze udział w Copa América, a Real był czujny i pozyskał go za darmo"
A Barca dalej czeka do lipca i myśli, że zawodnicy będą pod bramą stać, żeby tylko do Barcy przejść. Uwielbiam Bartka z Valverde na czele.
Couthinio w meczach towarzyskich przed Copa America był dwa razy wybrany na zawodnika meczu (Nie pamiętam czy przez trenera czy oficjalnie) a wczoraj dwie bramki strzelił na otwarcie turnieju. To tylko pokazuje, że Couthinio nie wyszedł z formy. To Valverde idiota nie ma pomysłu na zawodnika, nie ma pomysłu na ustawienie, nie ma pomysłu na grę.

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?