O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AS Roma
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 3490
  • Liczba komentarzy 411
  • Polecenia 1325

Komentarze

8

Nie rozumiem.
Tak pozytywnie wyraża się na temat Ferrana i jego występu przeciwko Cadiz ale dosłownie w kolejnym meczu, tym razem przeciwko MAN UTD na ataku wystawia S. Roberto zamiast Ferrana.
Nie rozumiem Cię Xavi, mówisz jedno, robisz drugie.

4

Może i w lidze jakoś nam idzie ale w europejskich pucharach jesteśmy tak słabi, że już nikt nie obawia się grać przeciwko nam.
Anyway, kiedy Ferran jest w gazie a zamiast niego wychodzi Sergi Roberto, który grał jeszcze mniej w tym sezonie niż Ferran.
Osobiście straciłem wiarę w Xaviego

1

Zabrakło mi tutaj pełnej listy z TOP 10 w każdym z wyżej wymienionych aspektów.
Byłbym wdzięczny gdyby udało się to uzupełnić w artykule

0

Kolejna telenowela.
Mam nadzieję, że Busi odejdzie. Ma przebłyski ale to zdecydowanie za mało jak na Barcelonę

2

D10S Messi!!!
Najlepszy na świecie, bezapelacyjnie.
Zasłużony puchar!

Zobacz wszystkie

71

To jest "piękne" w kibicach Realu. Po serii 40 zwycięstw dwa razy przegrali i od razu zostali wygwizdani przez swoich fanów na swoim stadionie - zamiast ich wspierać. A jeśli Zidane przegra jeszcze jakieś 2-3 kluczowe spotkania to zapewne zostanie zwolniony :)

55

Wczoraj Valverde powiedział:
"Niektórzy piłkarze dołączyli do nas późno, ale ogólnie nie byliśmy w dobrej formie."
Zapewne masz na myśli Messiego, bo to on zawsze ratował Twoją dupe i robił różnicę na murawie. Teraz kiedy nie tuszuje brak stylu i taktyki, odkrywamy jak niewiele daje ten trener. Nie tylko nic daje ale również i szkodzi wszystkim piłkarzom którzy tu przychodzą. Malcolm, Cou, Griezz i wielu innych.

49

Trzeba przyznać że był to znakomity występ Pique. Dawno mi brakowało takiej wersji tego piłkarza. Fantastycznie czyścił, szczególnie wysokie piłki, niezależnie od tego czy były to rzuty różne czy długie wysokie podania - wszystkie były jego.

46

Prawie każdy nowy zawodnik, który przychodzi do Barcy traci na znaczeniu dla Valverde. Nie potrafię przeżyć że podpisaliśmy z nim kontrakt na kolejne dwa lata. Brak pomysłu na grę, brak pomysłu na nowych zawodników, brak pomysłu na rozpracowanie przeciwnika

44

"Kubo, japoński diament, trafi do Castilli. Teraz bierze udział w Copa América, a Real był czujny i pozyskał go za darmo"
A Barca dalej czeka do lipca i myśli, że zawodnicy będą pod bramą stać, żeby tylko do Barcy przejść. Uwielbiam Bartka z Valverde na czele.
Couthinio w meczach towarzyskich przed Copa America był dwa razy wybrany na zawodnika meczu (Nie pamiętam czy przez trenera czy oficjalnie) a wczoraj dwie bramki strzelił na otwarcie turnieju. To tylko pokazuje, że Couthinio nie wyszedł z formy. To Valverde idiota nie ma pomysłu na zawodnika, nie ma pomysłu na ustawienie, nie ma pomysłu na grę.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?