O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AS Roma
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 2508
  • Liczba komentarzy 348
  • Polecenia 1125

Komentarze

0

@Dawid_J Dzięki serdeczne

0

Mamy jakieś dane dotyczące tego ile obecnie jest zebranych i ważnych podpisów? Ile brakuje?

4

Nasi piłkarze mocno dyktują warunki naszemu zarządowi.
Aż trudno uwierzyć, że mają takie nastawienie. Nie dość że odchodzą za darmo (bo taką też mamy zajebista politykę) to jeszcze wymagają wypłacenia kasy za pozostałą umowę.
Dramat

8

No to widzę, że czyszczenie szatni wychodzi naszemu zarządowi tak samo dobrze, jak zarządzanie klubem

2

Nie pamiętam czy to było dwa lata temu czy rok temu, ale zdaje się PSG dawało za niego lekko ponad 70 milionów. Nikt wtedy nie chciał słyszeć o sprzedaży tego zawodnika - szczególnie Valverde. Od tamtego czasu jakoś znacznie nie wpłynął na jakość gry a dzisiaj oddajemy go za darmo tylko po to, żeby zejść z kosztu stałego w postaci wynagrodzenia zawodnika i tym samym zaoszczędzeniu 10 mln.

To jest wręcz kwintesencja polityki Bartka. Drogo kupić, tanio sprzedać

Zobacz wszystkie

71

To jest "piękne" w kibicach Realu. Po serii 40 zwycięstw dwa razy przegrali i od razu zostali wygwizdani przez swoich fanów na swoim stadionie - zamiast ich wspierać. A jeśli Zidane przegra jeszcze jakieś 2-3 kluczowe spotkania to zapewne zostanie zwolniony :)

55

Wczoraj Valverde powiedział:
"Niektórzy piłkarze dołączyli do nas późno, ale ogólnie nie byliśmy w dobrej formie."
Zapewne masz na myśli Messiego, bo to on zawsze ratował Twoją dupe i robił różnicę na murawie. Teraz kiedy nie tuszuje brak stylu i taktyki, odkrywamy jak niewiele daje ten trener. Nie tylko nic daje ale również i szkodzi wszystkim piłkarzom którzy tu przychodzą. Malcolm, Cou, Griezz i wielu innych.

49

Trzeba przyznać że był to znakomity występ Pique. Dawno mi brakowało takiej wersji tego piłkarza. Fantastycznie czyścił, szczególnie wysokie piłki, niezależnie od tego czy były to rzuty różne czy długie wysokie podania - wszystkie były jego.

46

Prawie każdy nowy zawodnik, który przychodzi do Barcy traci na znaczeniu dla Valverde. Nie potrafię przeżyć że podpisaliśmy z nim kontrakt na kolejne dwa lata. Brak pomysłu na grę, brak pomysłu na nowych zawodników, brak pomysłu na rozpracowanie przeciwnika

44

"Kubo, japoński diament, trafi do Castilli. Teraz bierze udział w Copa América, a Real był czujny i pozyskał go za darmo"
A Barca dalej czeka do lipca i myśli, że zawodnicy będą pod bramą stać, żeby tylko do Barcy przejść. Uwielbiam Bartka z Valverde na czele.
Couthinio w meczach towarzyskich przed Copa America był dwa razy wybrany na zawodnika meczu (Nie pamiętam czy przez trenera czy oficjalnie) a wczoraj dwie bramki strzelił na otwarcie turnieju. To tylko pokazuje, że Couthinio nie wyszedł z formy. To Valverde idiota nie ma pomysłu na zawodnika, nie ma pomysłu na ustawienie, nie ma pomysłu na grę.