0

@martool2 Człowiekowi się zbiera już od jakiegoś czasu, aż w końcu teraz , bo ileż można :)

10

Dzisiaj większość tutaj "znafców" od finansów , transferów i zarządzania klubem "jedzie" po Laporcie , Deco , po artykułach i w ogóle po wszystkim co się da. Że niby wiedzą lepiej od innych jak żyć . Każdy by chciał mieć klub pełen najlepszych graczy , wygrywać wszystko i 2 miliardy euro na plusie. Pokażcie Laporcie skoro wiecie jak uzdrowić klub !
"Jutro" będzie gadka tych samych "fachowców" : Ja wiedziałem że sie uda , Laporta to jest gość , zawsze wierzyłem że to gość na odpowiednim stanowisku itd itd
Krytyka i wyrażanie swojego zdania , Ok każdy ma prawo . Ale biadolić jak stare baby na ławeczkach , no sorry .
Szczerze to się odechciewa wchodzić na stronę i czytać te wszystkie lamenty i żale tych jakby co najmniej kasa na transfery szła z ich skarbonki. Dramat !

0

@barcelona22 To zamiast marudzić i tracić swój cenny czas na "mądre" komentarze , zgłoś swoją kandydaturę na szefa Barcy i wyciągniesz ją z kłopotów. Będzie miała Barcelona świetlaną przyszłość z Tobą u sterów !

0

@kks1986 :D :D :D

0

Komentarz usunięty

0

@ziomal88 Prepraszam Panie „znawco” futbolu. Już więcej nie będę się wypowiadał XD
P.s Dzwoniłem i de la Fuente kazał zapytać ciebie, podobno wiesz lepiej na co komu i co wnosi Torres, bo On sam nie wie.

0

@masik86 Nawet niech to będzie kasa na robaki na ryby ale nie będzie blokował miejsca. A jego wypłatę da się na młodych zdolnych do zarejestrowania w 1 drużynie np. bo z niego już piłkarza na miarę Barcy raczej nie będzie, będą jednorazowe podrygi raz na jakiś czas. I nic więcej. Piłkarz na średniej klasy zespół i klub , który za szybko uwierzył że jest już dobry na wielkie granie.

0

@BukmacherkaToNieTypy Czy dostali czy jeszcze nie to Barca jest i tak -60 baniek. Bo chyba raczej nie zwrócą go w ramach reklamacji i dostaną zwrot kasy. A powinni !!

0

@tkankowski No tak , głupi ja :D :D

1

@Kamil689 Ja tu bardziej z myślą o Williamsie pisałem bo Olmo tez mnie nie przekonuje. Nico już od paru sezonów w Bilbao gra super , a Olmo , tak jak wspomniałeś , turniej życia i wielka niewiadoma dalej.

1

@Maoao Odejście Torresa ma w każdym przypadku sens. A najbardziej zarobkowym.

0

@Patry10 No niby tak ,ale też trzeba patrzeć inaczej. Żeby zacząć zarabiać na spłatę długu to trzeba wygrywać mecze , mieć "wabik" na kibiców którzy zapłacą za bilety , gadżety itd. Kim mają to robić ?Torresem ! ;)

1

..."W newsie niepodpisanym przez żadnego z dziennikarzy" ..... Ach te dzisiejsze rzetelne dziennikarstwo. Nic tylko powielać, kopiować i wysyłać w świat takie newsy .

1

@ziomal88 HAHAHAHAHAHA Co zrobił Torres w kadrze :D Mam nadzieję że to sarkazm, bo w inny przypadku to ty piszesz bzdury ;)

2

-Panie , po ile On ?
-A 60 , promocja Panie.
-Ok, biere !
Oby tak nie było , już jednego kupili z City reprezentacyjnego superstrzelca magika za 60 baniek. I pieniądze poszły jak krew w piach . Oby dzisiaj powiedzieli....
-Nie, tyle to nie !

0

Taaaaaa, tylko że chwile wcześniej była ręka u Fullkruga , a przed tym pozycja spalona. O akcji z Tobą nawet nie wspomnę. Także ten tego Panie Kroos, skończcie biadolić.

0

@Fake69 Dokładnie. To samo pomyślałem.

0

Z całym szacunkiem do Leo to Lamine niech pozostanie sobą i nie musi brać przykładu z innych. To nie z niego biorą przykład, bo widać że chłopak ma już poukładane w głowie , choć to jeszcze dzieciak.

2

Ile , 60 mln ? Nie, tyle to nie !

0

Szach i Mat Rabit :D

0

@ziomal88 89% Ja go nie przezywałem:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Z tego Olmo robi się niezły grajek. Nie spodziewałem się po nim tak dobrej gry. Brawo.

8

Co tam Rabiot się odgrażał Yamalowi przed meczem XD

0

@Lewanogolski Stara Rabiotowa też mąciła w transferach synka.

0

@emjot Czekaj , strzeli jakąś bramkę lub dwie fartem i znów będzie królem laRamblii :D

0

@emjot Rożny jak rożny , ale ten sprint z piłką sam na sam z Neuerem w końcówce meczu. To był dopiero dramat.

0

Każdy "fachowiec" mówi że był karny , ale nikt nie wspomina o tym że chwilę wcześniej była pozycja spalona , bodajże , Fullkruga. Sytuacja ta w ogóle nie była sprawdzona co jest karygodne zachowanie składu sędziowskiego. Była jedna powtórka gdzie było widać dokładnie pozycje spaloną. Także o potencjalnym karnym czy tym bardziej jakiejkolwiek kontrowersji nie powinno być mowy. Jakby dał karnego nie cofając się do tej sytuacji to był by wał stulecia. A robił co mógł że DE grali dalej.

0

@normasubiektywna Może w szoku był XD

1

Ile kurwa jeszcze przeciągnie minuty aż strzela Niemcy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?