Moim zdaniem dużo osób tutaj przesadza z ta krytyka. Gramy składem który ma poważnie osłabione dwie bardzo ważne pozycje, jeśli nie trzy patrząc na Vidala. A mimo to dajemy radę atakować i stwarzać sytuacje przeciwko Realowi. Może nie jest to mecz marzeń ale jeśli zarząd wkoncu wzmocni te pozycje to ja patrzę na ten sezon optymistycznie.
Moim zdaniem dużo osób tutaj przesadza z ta krytyka. Gramy składem który ma poważnie osłabione dwie bardzo ważne pozycje, jeśli nie trzy patrząc na Vidala. A mimo to dajemy radę atakować i stwarzać sytuacje przeciwko Realowi. Może nie jest to mecz marzeń ale jeśli zarząd wkoncu wzmocni te pozycje to ja patrzę na ten sezon optymistycznie.
Komentarze
1
Moim zdaniem dużo osób tutaj przesadza z ta krytyka. Gramy składem który ma poważnie osłabione dwie bardzo ważne pozycje, jeśli nie trzy patrząc na Vidala. A mimo to dajemy radę atakować i stwarzać sytuacje przeciwko Realowi. Może nie jest to mecz marzeń ale jeśli zarząd wkoncu wzmocni te pozycje to ja patrzę na ten sezon optymistycznie.
6
Spróbujcie śledzić wzrokiem Gomesa, on się jawnie chowa przed piłka. Unika jej jak ognia...jak sztab szkoleniowy może tego nie widzieć
0
Wiem wiem tak wyszło ;) a bilet do wydruku
0
Właśnie może być problem z sprzedażą bo chodzi o dzisiejsze spotkanie, nie wiem czy zdążę sprzedać
0
Orientuję się może ktoś jak wygląda sprawa z zwrotem biletów na mecz? Dostałem bilet na mecz w prezencie ale niestety nie dam rady go wykorzystać.
6
Spróbujcie śledzić wzrokiem Gomesa, on się jawnie chowa przed piłka. Unika jej jak ognia...jak sztab szkoleniowy może tego nie widzieć
1
Moim zdaniem dużo osób tutaj przesadza z ta krytyka. Gramy składem który ma poważnie osłabione dwie bardzo ważne pozycje, jeśli nie trzy patrząc na Vidala. A mimo to dajemy radę atakować i stwarzać sytuacje przeciwko Realowi. Może nie jest to mecz marzeń ale jeśli zarząd wkoncu wzmocni te pozycje to ja patrzę na ten sezon optymistycznie.
0
Normalnie zaczynam sie denerwowac ze mozemy tego nie wygrac :/
0
HENERY weszedl i kolejny GOL !!!!!!!!!!!!
0
No mam nadzieje ze odrobia :)