Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
Komentarze
0
Puyol, Xavi Symbole Bracy,
Niezły rekordzik,
Visca el barca
0
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
0
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
0
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
0
Siema wszystkim.
Piękny mecz był z Sevillą chodź momętami gra ni wyglądała za dobrze
ale Messi znów pokazał klasę jak i cała Barca.
Visca el Barca
0
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
0
Puyol, Xavi Symbole Bracy,
Niezły rekordzik,
Visca el barca
0
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
0
Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro
0
Siema wszystkim.
Piękny mecz był z Sevillą chodź momętami gra ni wyglądała za dobrze
ale Messi znów pokazał klasę jak i cała Barca.
Visca el Barca