O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Puyol, Xavi Symbole Bracy,

Niezły rekordzik,

Visca el barca

0

Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro

0

Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro

0

Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro

0

Siema wszystkim.

Piękny mecz był z Sevillą chodź momętami gra ni wyglądała za dobrze

ale Messi znów pokazał klasę jak i cała Barca.

Visca el Barca

Zobacz wszystkie

0

Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro

0

Puyol, Xavi Symbole Bracy,

Niezły rekordzik,

Visca el barca

0

Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro

0

Nie zapominajcie, ze Guardiola był Łączony z Włoskimi klubami......,myśle że nie odejdzie ,,,,, znając historie Guardioli, jak zaczynał to wiem że mamy też innego młodego i dobrego trenera.... A mianowicie Luisa Enrique, ale i tak kocham naszego obecnego trenera.... Pokazał wielką klasę.... A wracajac do Luisa to tak samo zaczynał ja pep........ pozdro

0

Siema wszystkim.

Piękny mecz był z Sevillą chodź momętami gra ni wyglądała za dobrze

ale Messi znów pokazał klasę jak i cała Barca.

Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?