2

uwiązali go jak psa i to dosłownie.. ;d

0

Szejki co raz częściej przebijają Barcelone. ;d

0

hahahaha kto w to uwierzy? Messi i Barcelona obstaje przy swoim, a jeśli obie strony chcą tego samego, czyli przedłużenia to nie ma czym sobie głowy zawracać. Nie ma bata, Leo zostaje. (oczywistość)

0

skąd możesz wiedzieć, że Vilanova się nie nadawał? skoro przez większość sezonu walczył z chorobą w USA. A strata Villi nie leży tylko po jednej stronie. Villa chciał więcej grać, więc odszedł - proste. Tito spędził tyle lat w Barcelonie co Guardiola, zwłaszcza będąc przy jego boku i na bank doradzając co nieco Guardioli - na pewno nabył wystarczająco doświadczenia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?