hahahaha kto w to uwierzy? Messi i Barcelona obstaje przy swoim, a jeśli obie strony chcą tego samego, czyli przedłużenia to nie ma czym sobie głowy zawracać. Nie ma bata, Leo zostaje. (oczywistość)
skąd możesz wiedzieć, że Vilanova się nie nadawał? skoro przez większość sezonu walczył z chorobą w USA. A strata Villi nie leży tylko po jednej stronie. Villa chciał więcej grać, więc odszedł - proste. Tito spędził tyle lat w Barcelonie co Guardiola, zwłaszcza będąc przy jego boku i na bank doradzając co nieco Guardioli - na pewno nabył wystarczająco doświadczenia :P
2
uwiązali go jak psa i to dosłownie.. ;d
0
Szejki co raz częściej przebijają Barcelone. ;d
0
hahahaha kto w to uwierzy? Messi i Barcelona obstaje przy swoim, a jeśli obie strony chcą tego samego, czyli przedłużenia to nie ma czym sobie głowy zawracać. Nie ma bata, Leo zostaje. (oczywistość)
0
skąd możesz wiedzieć, że Vilanova się nie nadawał? skoro przez większość sezonu walczył z chorobą w USA. A strata Villi nie leży tylko po jednej stronie. Villa chciał więcej grać, więc odszedł - proste. Tito spędził tyle lat w Barcelonie co Guardiola, zwłaszcza będąc przy jego boku i na bank doradzając co nieco Guardioli - na pewno nabył wystarczająco doświadczenia :P