0

Uważam że Pep zachował się jak tchórz. Gdy drużyna doznała kryzysu on po prostu odchodzi. Nie tego się spodziewałem po nim.

0

a Tello?

0

Uważam że Bale nie pasowałby do drużyny która zazwyczaj gra z klepki a on lubi dryblować i się ścigać. Takie samo zdanie mam na temat Cuenci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?