0

V3go

Figo przeszedł z Realu do Barcy?

0

idiota co tu dużo mówić.

0

Ciekawe czy naprawdę ma tyle lat czy to aby nie kolejny Afrykanin z fałszywą datą urodzenia.

0

Chory człowiek

0

To Neymar potrzebuje Barcelony

0

Trzeba to rzucić w pysk fioletowym

0

matt_i1992 oczywiście, że robią szopkę. Jakies projekty, pozwolenia od policji. Dać im sektor, gniazdo, nagłośnienie i jazda z dopingiem To jest najnaturalniejsza w futbolu rzecz a robia z tego jakies korporacyjne zagrywki.

0

Ale szopkę z tego robią

0

Ta ty za to masz pojęcie. Na CN jest wielka kupa a nie atmosfera. Sterta turystów z aparatami. Piłka nożna dla kibiców a dla płaczków teatr

0

WiernyCules FCB

Największym debilem to jest ktoś kto ocenia ludzi nie znając ich. Zamilcz i drżyj dalej ze strachu.

0

Jeśli nie mają zakazów stadionowych to moga ich po dzyndzlach pogłaskać. Brawo Rosell! Nie da się zastraszyć policji

0

Casillas mógł nie wyskakiwać z tym z czym wyskoczył przy okazji Gran Derbi. Teraz niech się goni i czyści buty murinjo

0

Przecież to jest najdelikatniejsze co mógł zrobić. To ma przekaz - ty dalej gadaj a my będziemy wygrywać

0

Barca ma już ponad 18 mln - 18.179.723

os. lubi(ą) to

0

Nikt nie powiedział, że te 28 mln zostanie wpłacone w 1 racie. Czegoś takiego się raczej nie praktykuje.

0

Jeśli odszedł to znaczy, że nigdy nie nadawał się do gry w Barcy

0

Dzięki, że poinformowaliście na czas :/

0

Stec bzdur. Nawet nie czytam tego oszołoma

0

lou

dzieci z Barcelony jadą dzieci z madrytu, piłkarze z Barcelony jadą namiastki piłkarzy z madrytu, koszykarze jadą namiastki koszykarzy z madrytu. Weź już lepiej nabierz pokory

Naaaa kolana! :)

0

Nie jest ok bo Alonso na pewno nie zasługuje żeby tam był. Na pewno Busquets miał lepszy sezon

0

ścierpłem na początku a potem od razu skojarzyłem, że to Prima Aprilis :) ochlastałbym się - redakcjo - nie rób tego więcej :)

0

Kosztem całej trójki. Sezon jest długi

0

On się rozwinie. Widzę w nim nowego Ville

0

hahaha

0

1 został zaatakowany. I tych gabarytów - tak jeden

0

Mógłbyś tak powiedzieć gdyby nie było dowodów a jak widziałem porównanie na zdjęciach statku który płynął do strefy Gazy i tego który podstawili żydzi. To nie był ten sam statek!

Zresztą żyjcie dalej w przekonaniu, że Izrael to wspaniałe, niemanipulujące ludźmi na świecie państwo. Prawda jest zgoła inna

0

Bykunn

studia to ja już skończyłem. I w temacie izraelskiego terroryzmu trochę "siedzę". Czytam różne publikacje, różnych ludzi. Filmy które pokazał izrael były sfabrykowane i to jest udowodnione

0

chodzą słuchy, że młodzież z La Masia (ta słabsza) ma wyjeżdżać na obozy dla terrorystów i uczyć się szybko biegać z dynamitami :)

0

Chłopie przestań dramatyzować. Jak już pisałem - dla izraela nawet pomoc humanitarna jest wspieraniem terroryzmu więc o czy my tu mówimy? Pomówić można każdego. Niech najpierw udowodnią, że wspierali i jak wspierali. I kolejna rzecz.

I kolejne pytanie. Dla mnie izrael to terroryści. Zatem czy słuchanie terrorystów nie kłóci się z ogólnie przyjętymi normami?

http://images41.fotosik.pl/257/c243871f8f817590.jpg

0

masz linka

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020229,title,Atak-na-konwoj-19-zabitych-na-statku-Ewa-Jasiewicz,wid,12320927,wiadomosc.html?ticaid=1b756

bo podejrzewam, że wyszukanie informacji na ten temat to dla Ciebie za dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?