@BODŻER Gosciu co ty opowiadasz? Oglądałeś ten sam mecz co inni? Ma świetne przyjęcie kierunkowe, zastawia się jak tur i jeszcze utrzymuje się na nogach gdy atakuje go 3 zawodników. Brameczki strzelona bez kompleksów wiec po co doszukiwać się jakichś mini błędów ? Gość ma 19 lat i już robi robotę. Próbuje zrozumieć twoje rozumowanie ale chyba jedyne co je powoduje to zazdrość albo próba uspokojenia sumienia ze go nie kupiliśmy .
@Striker Kolego ne porównuje się do Dembele. Porównuje pracę jaką wykonuje amator oraz profesjonalista. Z mojego punktu widzenia Ousmane powinien zostać sprzedany jak najszybciej.
@BODŻER Gosciu co ty opowiadasz? Oglądałeś ten sam mecz co inni? Ma świetne przyjęcie kierunkowe, zastawia się jak tur i jeszcze utrzymuje się na nogach gdy atakuje go 3 zawodników. Brameczki strzelona bez kompleksów wiec po co doszukiwać się jakichś mini błędów ? Gość ma 19 lat i już robi robotę. Próbuje zrozumieć twoje rozumowanie ale chyba jedyne co je powoduje to zazdrość albo próba uspokojenia sumienia ze go nie kupiliśmy .
Witam La Ramble. Mam pytanie odnośnie Dembele. Jak to jest że ja trenując sztuki walki, uderzając kość w kość wynoszę tylko siniaki i stłuczenia. Dodam że moja dieta nie jest w 100 % zdrowa a Ousmane mając do dyspozycji fizjoterapeutów dietetyków przebiegnie 5 metrów i już kontuzja??? Pozdrawiam
@Striker Kolego ne porównuje się do Dembele. Porównuje pracę jaką wykonuje amator oraz profesjonalista. Z mojego punktu widzenia Ousmane powinien zostać sprzedany jak najszybciej.
Komentarze
8
@BODŻER Gosciu co ty opowiadasz? Oglądałeś ten sam mecz co inni? Ma świetne przyjęcie kierunkowe, zastawia się jak tur i jeszcze utrzymuje się na nogach gdy atakuje go 3 zawodników. Brameczki strzelona bez kompleksów wiec po co doszukiwać się jakichś mini błędów ? Gość ma 19 lat i już robi robotę. Próbuje zrozumieć twoje rozumowanie ale chyba jedyne co je powoduje to zazdrość albo próba uspokojenia sumienia ze go nie kupiliśmy .
0
@Gaucho Nie skomentuje już tego. Miłego dnia Panie ekspercie
0
@Striker Kolego ne porównuje się do Dembele. Porównuje pracę jaką wykonuje amator oraz profesjonalista. Z mojego punktu widzenia Ousmane powinien zostać sprzedany jak najszybciej.
0
Ja bym chciał zobaczyć Santiego Cazorle w Barcie. Mógłby grać na fałszywej 9 i odciążyć Leo Messi
0
@Striker A bo mięśnie nie są wcale narażone na kontuzje. Z waszego toku rozumowania wynika że tylko są kontuzje od szybkiego biegania.
8
@BODŻER Gosciu co ty opowiadasz? Oglądałeś ten sam mecz co inni? Ma świetne przyjęcie kierunkowe, zastawia się jak tur i jeszcze utrzymuje się na nogach gdy atakuje go 3 zawodników. Brameczki strzelona bez kompleksów wiec po co doszukiwać się jakichś mini błędów ? Gość ma 19 lat i już robi robotę. Próbuje zrozumieć twoje rozumowanie ale chyba jedyne co je powoduje to zazdrość albo próba uspokojenia sumienia ze go nie kupiliśmy .
1
Witam La Ramble. Mam pytanie odnośnie Dembele. Jak to jest że ja trenując sztuki walki, uderzając kość w kość wynoszę tylko siniaki i stłuczenia. Dodam że moja dieta nie jest w 100 % zdrowa a Ousmane mając do dyspozycji fizjoterapeutów dietetyków przebiegnie 5 metrów i już kontuzja??? Pozdrawiam
0
@Striker A bo mięśnie nie są wcale narażone na kontuzje. Z waszego toku rozumowania wynika że tylko są kontuzje od szybkiego biegania.
0
Ja bym chciał zobaczyć Santiego Cazorle w Barcie. Mógłby grać na fałszywej 9 i odciążyć Leo Messi
0
@Striker Kolego ne porównuje się do Dembele. Porównuje pracę jaką wykonuje amator oraz profesjonalista. Z mojego punktu widzenia Ousmane powinien zostać sprzedany jak najszybciej.