Jaki Ty jestes ograniczony ... smial sie murinho z wszystkich a w szatni realu zabranial kontaktowac z pilkarzami barcy , mowiac ze to nie sa ich koledzy! Nakrecal z besilnosci caly czas media na nasz klub a Ty mu najlepiej pomnik postaw! A po czwarte nie poprawiaj mnie bo to nie forum dla kibiców Jana Miodka!!!
Zastanawiam sie kto jest gorszym frajerm ...Pedro , Fabregas czy Murinho ! Ten ostatni przez dwa lata obrazal wszystkich zwiazanych z Barca (o wlozeniu palca w ucho Tito nie wspomne) czy Ci dwaj smieszni pilkarze ktorzy wielce zakochani w Klubie ida grac do wroga numer jeden.Z mojej strony won i nie wracac!!!
I ten Rakitic , jego obecnosc swiadczy tylko o tym jaka tragiczna mam druga linie :((( a byl Cesc... , nawet Sanchez by gral o niebo lepiej na jego pozycji !
Powrot Modrica i Jaemsa nie tylko orzezwil gre Realu.Ale takze uswiadomil mnie po raz kolejny jak wazny jest srodek pola .Nasza cala pomoc wystawil bym na liste transferowa i kupil Reusa i Pogbe .Juz prawie koniec sezonu a statystyki naszego srodka pola sa na poziomie Lecha Poznań .Tragedia.
Komentarze
0
A pokaz mi bramkarza ktory za kolniez co miesiac dostaje bramke ?
1
Puchar krola zepsol , teraz spokojny mecz z Roma zrobil sie nerwowy .Jakos przestaje mnie nie przekonuje Ter Stegen .
0
Juz sie zajerestrowalem , mozesz jeszcze bys mi cos doradzil ...???
0
Jaki Ty jestes ograniczony ... smial sie murinho z wszystkich a w szatni realu zabranial kontaktowac z pilkarzami barcy , mowiac ze to nie sa ich koledzy! Nakrecal z besilnosci caly czas media na nasz klub a Ty mu najlepiej pomnik postaw! A po czwarte nie poprawiaj mnie bo to nie forum dla kibiców Jana Miodka!!!
0
Zastanawiam sie kto jest gorszym frajerm ...Pedro , Fabregas czy Murinho ! Ten ostatni przez dwa lata obrazal wszystkich zwiazanych z Barca (o wlozeniu palca w ucho Tito nie wspomne) czy Ci dwaj smieszni pilkarze ktorzy wielce zakochani w Klubie ida grac do wroga numer jeden.Z mojej strony won i nie wracac!!!
10
Niestety Chelsea z taką formą , musi liczyć na sędziów. A Murinho przy technicznym robi miny jak Jaś Fasola.
8
Gdyby Luis Suarez nie ugryzl wlocha , to nie wiadomo ile by mial dzisiaj bramek...
5
I ten Rakitic , jego obecnosc swiadczy tylko o tym jaka tragiczna mam druga linie :((( a byl Cesc... , nawet Sanchez by gral o niebo lepiej na jego pozycji !
4
Malaga , Psg , Real gdzie byl wtedy rakitic? Moim zdanie za wysokie progi dla tego zdolnego pilkarza!
4
Powrot Modrica i Jaemsa nie tylko orzezwil gre Realu.Ale takze uswiadomil mnie po raz kolejny jak wazny jest srodek pola .Nasza cala pomoc wystawil bym na liste transferowa i kupil Reusa i Pogbe .Juz prawie koniec sezonu a statystyki naszego srodka pola sa na poziomie Lecha Poznań .Tragedia.