9 stycznia 2015, 14:48
3
Póki co od fochów na razie jest Messi.
19 grudnia 2014, 11:11
0
Pewnie Perez, żeby nie byyło gadane, że tylko Barca ma ciężko...
10 grudnia 2014, 21:07
Przecież on strzelił na pustą bramke, takie gole sie nie liczą... Tak jak karne.
9 grudnia 2014, 14:42
Pepe na Bayern czy Chelsea to bardzo dobra opcja
22 listopada 2014, 18:33
Nie wiem czy wiesz, ale w tym przypadku linie spalonego wyznaczała piłka, zanim zaczniesz szydzic zorientuj sie czy sam wiesz o czym mowisz :)
5 października 2014, 08:43
22
Sport i MD jak zwykle Barca... Ale to dziwne.
30 lipca 2014, 00:26
14
MSN - Messi, Sdeulofeu, Npedro. Nawet pasuję ;)
12 lipca 2014, 14:00
9
Luis Suarez, 3 razy pogryzl przeciwnikow na boisku, mial rowniez rasistowskie wybryki - Czlowiek z charalterem, Pepe - psychol.
15 kwietnia 2014, 19:16
7
Nie spotkałeś się nigdy z takim sformułowaniem ? A to szkoda...
13 lipca 2014, 21:49
Gdyby nie slupek to gol bylby uznany...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
3
Póki co od fochów na razie jest Messi.
0
Pewnie Perez, żeby nie byyło gadane, że tylko Barca ma ciężko...
0
Przecież on strzelił na pustą bramke, takie gole sie nie liczą... Tak jak karne.
0
Pepe na Bayern czy Chelsea to bardzo dobra opcja
0
Nie wiem czy wiesz, ale w tym przypadku linie spalonego wyznaczała piłka, zanim zaczniesz szydzic zorientuj sie czy sam wiesz o czym mowisz :)
22
Sport i MD jak zwykle Barca... Ale to dziwne.
14
MSN - Messi, Sdeulofeu, Npedro. Nawet pasuję ;)
9
Luis Suarez, 3 razy pogryzl przeciwnikow na boisku, mial rowniez rasistowskie wybryki - Czlowiek z charalterem, Pepe - psychol.
7
Nie spotkałeś się nigdy z takim sformułowaniem ? A to szkoda...
7
Gdyby nie slupek to gol bylby uznany...