O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4567
  • Liczba komentarzy 644
  • Polecenia 217

Komentarze

3

Póki co od fochów na razie jest Messi.

0

Pewnie Perez, żeby nie byyło gadane, że tylko Barca ma ciężko...

0

Przecież on strzelił na pustą bramke, takie gole sie nie liczą... Tak jak karne.

0

Pepe na Bayern czy Chelsea to bardzo dobra opcja

0

Nie wiem czy wiesz, ale w tym przypadku linie spalonego wyznaczała piłka, zanim zaczniesz szydzic zorientuj sie czy sam wiesz o czym mowisz :)

Zobacz wszystkie

22

Sport i MD jak zwykle Barca... Ale to dziwne.

14

MSN - Messi, Sdeulofeu, Npedro. Nawet pasuję ;)

9

Luis Suarez, 3 razy pogryzl przeciwnikow na boisku, mial rowniez rasistowskie wybryki - Czlowiek z charalterem, Pepe - psychol.

7

Nie spotkałeś się nigdy z takim sformułowaniem ? A to szkoda...

7

Gdyby nie slupek to gol bylby uznany...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?