O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 0

Komentarze

0

[edit]

0

[edit]

0

prawda jest taka że to chelsea powinna być w finale. Pokazali, ze meczu nie wygrywa sie mega posiadaniem piłki xP

mysle ze z Man U Barca nie wygra...

Manchester jest zbyt dobrze poukładanym zespołem, a jezeli taki Hiddink tak rozpracował wielką Barcelonę, to tym bardziej Alex sobie poradzi. poza tym słynne kontry diabłów :P

mam nadzieje ze w finale bedzie jakis normalny sedzia i nie bedzie tak drukował - chodzi tu o czerwień która była ewidentnie z dupy i brak tych karnych :P

0

szkoda kasy na tego chłopaczka, takie jest moje zdanie.

0

zniszczcie Niemców :)

Zobacz wszystkie

0

no człowieku, zobacz to xP jak na taki klub, to jest śmieszny ten koleś. wiadomo cośtam broni ale w reprezentacji nigdy nie pogra :D no i musisz to zobaczyć, tak jak dobre podstawienie całki wymiernej :D hehe

0

nie ma to jak koleś z czepkiem na głowie xD

0

a gdzie taki np Celtic z Borubarem, który bije kolegów :D

0

[edit]

0

[edit]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?