0

Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça.!

0

Ty Mou,pamiętasz jak dowodzileś Porto? Dzięki tamtemu wałkowi świat dowiedział się o Twoim istnieniu.

0

Przeszliśmy Milan,to The Blues będzie latwiej. No a jak w finale z Realem to wiadomo,skończą w 8ke:)

0

Śmialo możesz napisać DLC do swojej książki,o tym zdażeniu.

0

Jutro losowanie. 11.45

0

Każdy orze jak może. Patrz swego ogródka,bo jak van persie odejdzie to pakuj mandżur.

0

To poszukaj dobrze:)

0

W latach 50tych,jeszcze nie budowano dachów.

0

Wiecie że Hat trick strzelony z karnych liczony jest podwójnie,kasuje wszystkie żółte kartki i dodaje 2 bramki w LM?

0

No nie wiem.Ja jestem za tym żeby wystąpił. Nie ma nic lepszego jak upokorzenie takiego typa na boisku. Jak nie zagra to wszystko rozejdzie się po kościach i zapomną ludzie o jego wybrykach do następnego razu. Niech ten raz bedzie już w srode,bo to on sam na siebie petle kreci.Każdy jego mecz przybliża jego do końca kariery i oby w środę to byl juz ostatni.

0

0

...i pszczoły dwa razy większe.

0

Jak fryc zmienisz.

0

0

Podobno Real zalatwil,że w dzisiejszym meczu nie w 11tu,a w 16tu zagrają w tym 2ch bramkarzy.

0

Mam w ekipie swoich przyjaciół kibiców Juve,Interu,Real x2,Celtic i Ja Barcy. Wielkie mecze oglądamy u mnie,bo mam warunki do tego żeby przyjąć glośnych fanow pilki:). Zawsze dzwonią do mnie przed meczem czy kręcimy jakiś bal meczowy,a jak jest GD to kibice Realu dzwonią ostatni. Dlaczego? :)

0

Brrrrrrrrrrać ich chłopy!

0

Pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Ja nie muszę w sobote pracować,ale pracuję.

0

W Argentynie też maja problemy z lekami?

0

Czy te oczy mogą kłamaaać.........

0

Krwawych i Piekielnych Świąt! HELLeluyah!!!

0

A jak PZPN zabiera swoje żony na wycieczkę to szum w mediach robią :)

0

To jest typowy robol drużynowy. Oby został jak najdłużej.

0

czarne-białe ciepło-zimno woda-ogień lewy-prawy Barceona-Real FIGO-KIBIC BARCY

0

Szykuj plecak dziadek:)

0

Dla mnie stara strona byla lepsza.(przyzwyczaiłem się?) Ta jest jak reszta innych,ale najważniejsze że jest.

0

4:1

0

@fsdjutr46@ Ciebie to powinna sponsorować firma "GAZ i PYTA GUMOWA"

0

@fsdjutr46@ Ciebie to powinna sponsorować firma "GAZ i PYTA GUMOWA"

0

Barca sie zapatrzyla na PZPN i też zabiera rodziny na wycieczkę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?