0

Wie ktoś może czy będzie specjalna koszulka Messiego tak jak to było w przypadku Iniesty i czy wgl jest taka szansa jak już nie ma kontraktu?

2

2014/15
dom

Ostatni raz wygrana LM przez Barce
W finale z Juve (3:1 dla nas) grali właśnie w tych koszulkach .
Pożegnanie naszej legendy
Xaviego:(
Wiele zdjęć tria MSN właśnie w tej koszulce oraz to zdjecie z pucharem LM Neymara z opaska na glowie 100%JESUS
A to wszystko właśnie w tej koszulce:))

1

arthur ma kontuzje...

0

klauzula 600 mln

0

podobno 600 mln


1

to niezłą opinie masz...

0

no dobrze ale to nie jest nic oficjalnego

0

Przeczytaj jeszcze raz i się dowiesz bo to co napisałeś jest nieprawdziwe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a gdzie najlepiej kupić koszulke z oficjalnego sklepu?

0

Panowie co sądzicie o neymarze bo pieniądze wielkie ale to jest Neymar ?

0

przecież na TVP 1 jest mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?