Sławek86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Keirrison na wypożyczenie ??
0
no żeby Avesa dawać na lewą stronę to grube przegięcie. Nieradził sobie, słaby pomysł.
0
kratkę nie dostaje się za zdjęcie koszulki tylko za obnażenie ciała :)
0
i bardzo dobrze, że nie robimy pochopnych transferów, Barcelona tworzy za taką politykę jest kochana, a nie za kupowanie i przepłacanie za gwiazdy, mądrze nie pochopnie !!
0
a Pique???????????????????????????????
0
0
Dobrze, że jest wyrównany skład i można wystawić dwie jedenastki, a nie obciążać cały czas tych samy zwłaszcza pomocników
0
To ja może pociągnę temat i spytam się dlaczego raz zawodnicy występują w koszulkach z logo stacji "3", a są mecze i widać to na zdjęciach w których nie ma tego logo. Co ciekawsze w sklepie Barcelony NIE ma koszulek z logo stacji, sam posiadam oryginalną koszulkę Barcelony, jest na niej logo Ligi natomiast drugi rękaw jest pusty...
0
Na ramieniu jest znaczek "3" nie zawsze ale jest.
http://bi.gazeta.pl/im/3/3580/z3580263Z.jpg
0
["]
0
dla nie oglądających Barcelona:
Presing totalny jak szarańcza
1000 podań
zabójczy messi i alves
podsumwanie: miażdżą jaja!!
0
skoro w drugiej drużynie nie może zagrzać miejsca, a nie wierze że jeśli spisywałby się fantastycznie to by na niego Enrique nie stawiał. Widać talent talentem ale może faktycznie nie jest to jego klub :]
0
@ Jerzu
Nic dodać, nic ująć...
0
no niestety pod hotelem było to samo, zero autografów tylko Alves się zlitował ;]
0
@Grochalinho
jesteś pewny ? bo chciałbym sobie jakiś autografik zebrać :P
0
PYTANIE : Czy ktoś wie o której jutro będą w Balicach ?? O której przylatuje samolot ??
0
Drużyna gospdarzy dostosowuje się do stroju przyjezdnych. Dlatego Barcelona musiała zagrać w wyjazdówkach. Domowe stroje były zbyt podobne i sędzia nie dał by im w nich zagrać...
0
nowe rozwiązania nie beda potrzebne :) strategia taka sama niezależnie od nazwisk... 11 w polu karnym i bronimy Częstochowy
0
apropos Ultrasów. proponuje zaglądnąć tutaj
http://www.boixosnois.com/
0
@ kaztek
Nic dodać , nic ująć...
0
co znaczy "zbicie fazy" ?
0
@ matik_91
Bilety na Wisłę napewno sobie telefonicznie nie zarezerwujesz. Mało tego jeśli nie pojawisz sie pod kasą 5 min po tym jak ukarzą sie w sprzedarzy to szanse marne ;] Pojemność stadionu z powodu remontu spadłą do 12 000, to frekfencja z byle meczu ligowego, a pierwszeństwo w kupnie biletów mają posiadacze karnetów.
0
ale przynajmniej nie wstaję jak niektórzy o 5 w nocy żeby wojsko w Travian'ie wysłać :P Pozdrowienia dla pozytywnie zakręconych
0
@Hala Barca 2
czemu nic nie mówiłeś wcześniej to bym Olegera nie sprzedawał za marne 1mln do Deportivo :P Za to za Alves;a przepłaciłem bo dałem 50 mln ale warto bo nie żadnych słabych stron, no może na bramce bym go nie postawił
0
FM 08 kupiłem właśnie jego, po roku ma statystyki jak żaden inny zawodnik, lepszy jest od Roniego i Messiego. Moim zdaniem to świetny pomysł. Młody, bardzo szybki i świetnie wyszkolony technicznie. Piłkarz z dużymi perspektywami. Ten transfer albo żaden !