jaki noob tylko robi siare swojemu mlotrzemu bratu. pewnie wkurwialo go to ze jego brat jest gwiadom a on nie ze stara lubie lionela bardziej od niego i musia byc widoczny tak jak on. a ciekawe kto bedzie nowym trenerem Argentyny (moze maradonna).
Moim zdaniem Lionel Messi ma bardzo duze szanse.Ale niestety C.ronaldo (ktorego nienawidze) ma tez bardzo duze szanse gdzyz wygral wszystko co mial wygrac ale nizapominajmy ze on sam tego nie zrobil przktycznie to jego druzyna a on byl duzym wspomagaczem.przeciez on tyle ladnych bramek nie strzelil co messi torres czy agerro. dziwi mnie jeszcze jedno czem nie ma iniesty????????trzech typowanych przezemie do odebrania zlotej pilki to: Torres Messi i Agerro oczzywisice gdy nie ma Iniesty
Moim zdaniem Lionel Messi ma bardzo duze szanse.Ale niestety C.ronaldo (ktorego nienawidze) ma tez bardzo duze szanse gdzyz wygral wszystko co mial wygrac ale nizapominajmy ze on sam tego nie zrobil przktycznie to jego druzyna a on byl duzym wspomagaczem.przeciez on tyle ladnych bramek nie strzelil co messi torres czy agerro. dziwi mnie jeszcze jedno czem nie ma iniesty????????trzech typowanych przezemie do odebrania zlotej pilki to: Torres Messi i Agerro oczzywisice gdy nie ma Iniesty
No nie powiem ze naszym ziomom ten mecz wyszedl wspaniale lecz majom szczescie przyznajcie. Musze cos jeszcze cos uwzglednic ktos napisal ze niby Eto'o Messi Bojan otoz nie tzki atak lepiej niee proponowal bym Messi Boja i Henry:))))(((((:
jaki noob tylko robi siare swojemu mlotrzemu bratu. pewnie wkurwialo go to ze jego brat jest gwiadom a on nie ze stara lubie lionela bardziej od niego i musia byc widoczny tak jak on. a ciekawe kto bedzie nowym trenerem Argentyny (moze maradonna).
Komentarze
0
kupa nawet gonie opluł tylko plunoł bo plunoł co to plus nie morznazakaz karane to czy co?;/ szukajom sensacji i tyle
0
Jak Milito wruci to o marquesie wszyscy zapomnom,
0
jaki noob tylko robi siare swojemu mlotrzemu bratu. pewnie wkurwialo go to ze jego brat jest gwiadom a on nie ze stara lubie lionela bardziej od niego i musia byc widoczny tak jak on. a ciekawe kto bedzie nowym trenerem Argentyny (moze maradonna).
0
Moim zdaniem Lionel Messi ma bardzo duze szanse.Ale niestety C.ronaldo (ktorego nienawidze) ma tez bardzo duze szanse gdzyz wygral wszystko co mial wygrac ale nizapominajmy ze on sam tego nie zrobil przktycznie to jego druzyna a on byl duzym wspomagaczem.przeciez on tyle ladnych bramek nie strzelil co messi torres czy agerro. dziwi mnie jeszcze jedno czem nie ma iniesty????????trzech typowanych przezemie do odebrania zlotej pilki to: Torres Messi i Agerro oczzywisice gdy nie ma Iniesty
0
Jeśli chodzi o trenera to pez dwoch zan wygra trener Zenit'u
0
Moim zdaniem Lionel Messi ma bardzo duze szanse.Ale niestety C.ronaldo (ktorego nienawidze) ma tez bardzo duze szanse gdzyz wygral wszystko co mial wygrac ale nizapominajmy ze on sam tego nie zrobil przktycznie to jego druzyna a on byl duzym wspomagaczem.przeciez on tyle ladnych bramek nie strzelil co messi torres czy agerro. dziwi mnie jeszcze jedno czem nie ma iniesty????????trzech typowanych przezemie do odebrania zlotej pilki to: Torres Messi i Agerro oczzywisice gdy nie ma Iniesty
0
No nie powiem ze naszym ziomom ten mecz wyszedl wspaniale lecz majom szczescie przyznajcie. Musze cos jeszcze cos uwzglednic ktos napisal ze niby Eto'o Messi Bojan otoz nie tzki atak lepiej niee proponowal bym Messi Boja i Henry:))))(((((:
i pamietajcie nigdy nie puszczajcie barcy:)
0
Argentyna-Brazylia:3:0 a później Argentyna-Nigeria fenomenalnie pozrdo dla wszystkich którzy oglądali te dwa przepiękne mecze wspaniale
0
jaki noob tylko robi siare swojemu mlotrzemu bratu. pewnie wkurwialo go to ze jego brat jest gwiadom a on nie ze stara lubie lionela bardziej od niego i musia byc widoczny tak jak on. a ciekawe kto bedzie nowym trenerem Argentyny (moze maradonna).
0
Jak Milito wruci to o marquesie wszyscy zapomnom,