O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Gadacie pierdoły!! A kto widział Caceresa wczoraj w akcji , ładnie krył Robena moze nie było szału ale radził sobie;D szybki ,silny a przede wszystkim młody

0

nie kosztem Toure , za żadne skarby

0

no na pewno przydałby się ale lepiej gdyby starali sie o torresa kasa z wygranych jest to powinni mądrze zainwestować jak eto pojedzie na PNA

0

abidal nie nadaje się do barcy widać to już od dawna

0

tak tak tak dopiero była by paka, henryczek z eto na szpicy i gitara jeszcze lewego obrońce i skład kosmiczny

za pare lat fabregas wróci i będzie zastępował xaviego :)

Zobacz wszystkie

0

Gadacie pierdoły!! A kto widział Caceresa wczoraj w akcji , ładnie krył Robena moze nie było szału ale radził sobie;D szybki ,silny a przede wszystkim młody

0

nie kosztem Toure , za żadne skarby

0

Miom zdaniem barca powinna się postarać o dobrego rozgrywającego coś jak alonso albo fabregas i oczywiście lewego skrzydłowego i lewego obrońce widać ze lewa strona gorzej sobie radzi jak henry nie jest w formie i brakuje abidala ,takie jest moje zdanie.

ja próbowałbym bym wyciągnąć lahma albo evre do obrony no i oczywiście riberego który już myślał o przejściu do barcelony

Gadajcie jak chce ale walka na trzech frontach potrzebuje kadry.

trzeba odciążyć messiego bo wykończymy naszą gwiazdę

0

abidal nie nadaje się do barcy widać to już od dawna

0

Ale to nie jest tak ze obaj obrońcy muszą się zapędzać do przodu ale mielibyśmy większe pole manewru nieprawa to lewa strona ciągnęła by akcje, no ribery nie źle mieszał w meczu to jest zawodnik który jest nam potrzebny i do wyciągnięcia. A wracając do rozgrywającego sensowna rotacja i wszyscy by sobie pograli i niebyli przemęczenie bo widać zmęczenie po xavim i messim brak świeżości a o henrym już nie wspomnę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?