6 maja 2009, 22:50
0
Co za mecz...co za dramaturgia.. ile nerwów I love You Barca!!!
24 lutego 2009, 17:14
Tak z inne beczkim,wie ktoś może na jakim kanale tv można zobaczyć nasz mecz,ale w tv nie przez komputer?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Co za mecz...co za dramaturgia.. ile nerwów I love You Barca!!!
0
Tak z inne beczkim,wie ktoś może na jakim kanale tv można zobaczyć nasz mecz,ale w tv nie przez komputer?
0
Tak z inne beczkim,wie ktoś może na jakim kanale tv można zobaczyć nasz mecz,ale w tv nie przez komputer?
0
Co za mecz...co za dramaturgia.. ile nerwów I love You Barca!!!