Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czołowy sędzia tego turnieju , ten typek chyba sobie żartuje w tym studiu, ja bym Marciniaka dał do top2 najgorszych.
0
I to usprawiedliwienie Marciniaka hahahah
13
Jak dadzą jeszcze jeden mecz Marciniakowi to będzie dramat chłop sędziuje drugi mecz i nie użył varu nawet dla świętego spokoju i swojego sumienia to po jest ten var??
0
Co znowu Marciniak odwalił?Niestety nie oglądam meczu.
0
Hahahahahahahah
0
Na pustaka xd.
2
To dobrze , widać że są pomysłowe i przedsiebiorcze.
2
I po co płaczesz pajacu ? Kolejny chce zrobić show wokół siebie.
0
Bierz pół albo się chociaż podziel.
5
Marcelo i Neymar największe pajace .
1
Z każdą powtórką ta symulka robi się coraz bardziej żałosna.
0
Co mu zrobiła piłka że tak ją potraktował wyjątkowy cham.
2
Neymar jest żałosny , wiedziałem że nie da karnego jak użyje varu.
0
Nie da karnego nie ma szans
0
Jak Islandia wygra z Nigerią a przegra z Chorwacją a Argentyna wygra Nigerią to awansują??
7
Spalony był.
1
Dobrze że wytykają mu błędy bo var specjalnie został wymyślony aby pomóc sędziemu a Marciniak nie użył go ani razu nawet aby się upewnić w swojej decyzji i nawet nie dał szans aby ktoś mu podpowiedział z wozu aby użył video weryfikacji bo był zbyt pewny siebie i kazał od razu kontynuować grę.
0
Kolejna kontuzja barku , jakaś plaga to jest.
1
Dałem wygraną Peru na kuponie , jak Francja zagra tak jak z Australią to mogą mieć problemy a Peru ładnie się zaprezentowało więc stawiam na niespodziankę.
14
Niby strzelił do pustaka ale zobaczcie jak świetnie uwolnił się spod krycia.
0
Tylko że Benatia to środkowy obrońca a nie napastnik.
5
Portugalia parodia futbolu , brak słów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To powinna być czerwona co za sku**** z tego Pepe.
8
Czemu sędziowie wogule nie dają żółtych za symulke , jeszcze tak perfidną i żałosną.
0
Był karny według was ?
0
Dzięki.
0
Nie oglądam meczu , mógłby mi ktoś powiedzieć jak gra Portugalia i Ronaldo?
1
Moim zdaniem prawidłowa decyzja , nasi po prostu nie ogarnęli i zostali ukarani
3
Turniej się jeszcze nie skończył.