2

Jakie strony polecicie do wykupienia transmisji na dzisiejszy mecz?

0

Z taką grą Pique , nie ma szans żeby na United strzeliło.

0

Te "sytuacje" to nawet 30% procentowe nie były.

2

Pół litra na dwóch jest dobre . Jak jeden nie pije.

1

Jest lepiej niż dobrze ale niestety trolle wyszły z jaskini.

11

Cud się stal i Jović ratuje mi kupon w 98 minucie.

1

Eibar 1:0 !! Akcję zaczął Cucurella . Brawo

1

Wiadomo czemu w meczu Espanyolu B był walkower??

20

Wydaje mi sie że Barcelona jako klub doszła do takiego poziomu że coraz częściej będziemy słyszeć takie rozwiązania aby poprawiać mikroskopijne szczegóły i zwiększyć poziom sportowy.

0

Każdy chwali Arthura i słusznie ale Suarez też wrócił do super formy.

5

Arthur najlepszy na boisku , chociaż każdy trzyma bardzo dobry poziom.

0

Nie ma ktoś niepotrzebnego kodu do ipli ? Z góry dziękuję.

0

Arsenal i Sevilla dobrze zaczęli strzelili po golu w 4 i 2 minucie.

1

Hahaha jak się nagle za nogę złapał.

4

Mina Neymara bezcenna. Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur

0

Tak i widzę przeciw komu grają.

0

Ale to United jest mierne niby odżyli po odejściu Mou a tu gra się nie klei , to jak oni grali za Jose.

3

Todibo gra na defensywnym pomocniku ?

5

Spokojnie Ajax zachwile spuchnie .

0

Tak.

0

Większy telewizor niż moja ściana w pokoju.

1

Co za ruleta o japie.... Brawo Ajax , jeszcze jeden plis.

0

Jazda z nimi !¡!!!!!!!!!!!!!!!;;;

0

To lepiej do Madrytu , na Bernabeu będzie bliżej.

0

Żółtko za symulke powinno być.

3

Żółtko powinno być za symulke.

0

Tak próbowałem bo kiedyś nie mogłem połączyć konsoli z routerem i przez dwa dni tak grałem bez problemu.

21

Czy wiecie, że poczta w Madrycie wycofała ostatnio najnowszą serie znaczków? - Te znaczki przedstawiały graczy realu... i ludzie nie wiedzieli, na którą strona pluć

0

Serialosy24 .

0

Jakby to weszło ......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?