Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie strony polecicie do wykupienia transmisji na dzisiejszy mecz?
0
Z taką grą Pique , nie ma szans żeby na United strzeliło.
0
Te "sytuacje" to nawet 30% procentowe nie były.
2
Pół litra na dwóch jest dobre . Jak jeden nie pije.
1
Jest lepiej niż dobrze ale niestety trolle wyszły z jaskini.
11
Cud się stal i Jović ratuje mi kupon w 98 minucie.
1
Eibar 1:0 !! Akcję zaczął Cucurella . Brawo
1
Wiadomo czemu w meczu Espanyolu B był walkower??
20
Wydaje mi sie że Barcelona jako klub doszła do takiego poziomu że coraz częściej będziemy słyszeć takie rozwiązania aby poprawiać mikroskopijne szczegóły i zwiększyć poziom sportowy.
0
Każdy chwali Arthura i słusznie ale Suarez też wrócił do super formy.
5
Arthur najlepszy na boisku , chociaż każdy trzyma bardzo dobry poziom.
0
Nie ma ktoś niepotrzebnego kodu do ipli ? Z góry dziękuję.
0
Arsenal i Sevilla dobrze zaczęli strzelili po golu w 4 i 2 minucie.
1
Hahaha jak się nagle za nogę złapał.
4
Mina Neymara bezcenna. Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur
0
Tak i widzę przeciw komu grają.
0
Ale to United jest mierne niby odżyli po odejściu Mou a tu gra się nie klei , to jak oni grali za Jose.
3
Todibo gra na defensywnym pomocniku ?
5
Spokojnie Ajax zachwile spuchnie .
0
Tak.
0
Większy telewizor niż moja ściana w pokoju.
1
Co za ruleta o japie.... Brawo Ajax , jeszcze jeden plis.
0
Jazda z nimi !¡!!!!!!!!!!!!!!!;;;
0
To lepiej do Madrytu , na Bernabeu będzie bliżej.
0
Żółtko za symulke powinno być.
3
Żółtko powinno być za symulke.
0
Tak próbowałem bo kiedyś nie mogłem połączyć konsoli z routerem i przez dwa dni tak grałem bez problemu.
21
Czy wiecie, że poczta w Madrycie wycofała ostatnio najnowszą serie znaczków? - Te znaczki przedstawiały graczy realu... i ludzie nie wiedzieli, na którą strona pluć
0
Serialosy24 .
0
Jakby to weszło ......