Ronin1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
W
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
TE DRZWI TO TRZEBSKI
=JEŻELI(F7+G7+B7-H7
0
NIECH ŻYJE MISTRZ!!!:)
0
W końcu koniec tego koszmaru Imbry. Barcelona to dla niego za wysokie progi.Teraz powinni kupić Torresa :)
0
A Fabregas?
0
powinni go sprzedać za minimum 12 milionów
0
COŚ ICH GNIE! Do 70 baniek dożucili by jeszcze 10 i moglli by kupić Rooney!
0
DOPIERO TO ODKRYLI! Inteligencja...
0
Silva o wiele lepszy
0
Silva o wiele lepszy