@patryk19955 pamiętaj że pieniądze nie grają na boisku ???????? ale fakt zbroją się chyba na kolejną dekadę ???? pytanie ilu z tych zawodników jest mega przepłaconych ????
Powiem tak ja nigdy nie byłem fanem Messiego bo ten stawiał się wyżej niż klub więc zasłużył na pożegnanie w niesławie. Ludzie zapomnieli już że raz już wyciągał nam Laporta Barcę z gówna załatwieniem Ronaldinho oraz Guardioli i teraz robi to drugi raz jedynym zastrzeżeniem moim jest fakt że zatrudnił Deco w miejsce Alemanyego którego cenię znacznie wyżej. Laporta wie jak zdjąć ciśnienie z zespołu i przejąć je na siebie a to jest jego największą zaletą i bardzo niedocenianą, to umiejętność którą ma niewielu prezesów dzięki temu gadacie głównie o nim a nie o tym czy Alex valle powinien grać u Flicka dzięki temu ma spokój w pracy z zespołem:) Laporta mimo swoich minusów i niezgrabności jest najlepszym prezesem na trudne czasy dla Barcy i ufam mu dlatego dałem 8.pozdrawiam fanów FCB.
@CPuyol W końcu dobrze powiedziane. Ja uważam tak samo. Szczerze to zamiast Diaza czy Nico to wolałbym Oyarzabala z Sociedad albo Kaoru Mitome z Brighton liczby dużo lepsze a pewnie tańsi by byli.
Ja już mam dość tych wynalazków w rodzaju desta czy marcosa alonso... Był Mingueza i o niego bym powalczył z powrotem, ponadto Souza z santosu wydaje się być przyszłościową fajną niedrogą opcją a tak serio to nawet Zalewski czy Mittelstadt byłby niedrogą lepszą opcją mającą pewien poziom a przy warsztacie Her Flicka to mogło by dać fajne efekty.
Powiem tak ja nigdy nie byłem fanem Messiego bo ten stawiał się wyżej niż klub więc zasłużył na pożegnanie w niesławie. Ludzie zapomnieli już że raz już wyciągał nam Laporta Barcę z gówna załatwieniem Ronaldinho oraz Guardioli i teraz robi to drugi raz jedynym zastrzeżeniem moim jest fakt że zatrudnił Deco w miejsce Alemanyego którego cenię znacznie wyżej. Laporta wie jak zdjąć ciśnienie z zespołu i przejąć je na siebie a to jest jego największą zaletą i bardzo niedocenianą, to umiejętność którą ma niewielu prezesów dzięki temu gadacie głównie o nim a nie o tym czy Alex valle powinien grać u Flicka dzięki temu ma spokój w pracy z zespołem:) Laporta mimo swoich minusów i niezgrabności jest najlepszym prezesem na trudne czasy dla Barcy i ufam mu dlatego dałem 8.pozdrawiam fanów FCB.
@CPuyol W końcu dobrze powiedziane. Ja uważam tak samo. Szczerze to zamiast Diaza czy Nico to wolałbym Oyarzabala z Sociedad albo Kaoru Mitome z Brighton liczby dużo lepsze a pewnie tańsi by byli.
@patryk19955 pamiętaj że pieniądze nie grają na boisku ???????? ale fakt zbroją się chyba na kolejną dekadę ???? pytanie ilu z tych zawodników jest mega przepłaconych ????
Ja już mam dość tych wynalazków w rodzaju desta czy marcosa alonso... Był Mingueza i o niego bym powalczył z powrotem, ponadto Souza z santosu wydaje się być przyszłościową fajną niedrogą opcją a tak serio to nawet Zalewski czy Mittelstadt byłby niedrogą lepszą opcją mającą pewien poziom a przy warsztacie Her Flicka to mogło by dać fajne efekty.
Komentarze
0
@patryk19955 pamiętaj że pieniądze nie grają na boisku ???????? ale fakt zbroją się chyba na kolejną dekadę ???? pytanie ilu z tych zawodników jest mega przepłaconych ????
1
@tbas pierniczysz jak potłuczony jakie LK zerknij jakie nazwiska miał w składzie to był skład na LM
1
Powiem tak ja nigdy nie byłem fanem Messiego bo ten stawiał się wyżej niż klub więc zasłużył na pożegnanie w niesławie. Ludzie zapomnieli już że raz już wyciągał nam Laporta Barcę z gówna załatwieniem Ronaldinho oraz Guardioli i teraz robi to drugi raz jedynym zastrzeżeniem moim jest fakt że zatrudnił Deco w miejsce Alemanyego którego cenię znacznie wyżej. Laporta wie jak zdjąć ciśnienie z zespołu i przejąć je na siebie a to jest jego największą zaletą i bardzo niedocenianą, to umiejętność którą ma niewielu prezesów dzięki temu gadacie głównie o nim a nie o tym czy Alex valle powinien grać u Flicka dzięki temu ma spokój w pracy z zespołem:) Laporta mimo swoich minusów i niezgrabności jest najlepszym prezesem na trudne czasy dla Barcy i ufam mu dlatego dałem 8.pozdrawiam fanów FCB.
0
@CPuyol W końcu dobrze powiedziane. Ja uważam tak samo. Szczerze to zamiast Diaza czy Nico to wolałbym Oyarzabala z Sociedad albo Kaoru Mitome z Brighton liczby dużo lepsze a pewnie tańsi by byli.
0
Ja już mam dość tych wynalazków w rodzaju desta czy marcosa alonso... Był Mingueza i o niego bym powalczył z powrotem, ponadto Souza z santosu wydaje się być przyszłościową fajną niedrogą opcją a tak serio to nawet Zalewski czy Mittelstadt byłby niedrogą lepszą opcją mającą pewien poziom a przy warsztacie Her Flicka to mogło by dać fajne efekty.
1
Powiem tak ja nigdy nie byłem fanem Messiego bo ten stawiał się wyżej niż klub więc zasłużył na pożegnanie w niesławie. Ludzie zapomnieli już że raz już wyciągał nam Laporta Barcę z gówna załatwieniem Ronaldinho oraz Guardioli i teraz robi to drugi raz jedynym zastrzeżeniem moim jest fakt że zatrudnił Deco w miejsce Alemanyego którego cenię znacznie wyżej. Laporta wie jak zdjąć ciśnienie z zespołu i przejąć je na siebie a to jest jego największą zaletą i bardzo niedocenianą, to umiejętność którą ma niewielu prezesów dzięki temu gadacie głównie o nim a nie o tym czy Alex valle powinien grać u Flicka dzięki temu ma spokój w pracy z zespołem:) Laporta mimo swoich minusów i niezgrabności jest najlepszym prezesem na trudne czasy dla Barcy i ufam mu dlatego dałem 8.pozdrawiam fanów FCB.
1
@tbas pierniczysz jak potłuczony jakie LK zerknij jakie nazwiska miał w składzie to był skład na LM
0
@CPuyol W końcu dobrze powiedziane. Ja uważam tak samo. Szczerze to zamiast Diaza czy Nico to wolałbym Oyarzabala z Sociedad albo Kaoru Mitome z Brighton liczby dużo lepsze a pewnie tańsi by byli.
0
@patryk19955 pamiętaj że pieniądze nie grają na boisku ???????? ale fakt zbroją się chyba na kolejną dekadę ???? pytanie ilu z tych zawodników jest mega przepłaconych ????
0
Ja już mam dość tych wynalazków w rodzaju desta czy marcosa alonso... Był Mingueza i o niego bym powalczył z powrotem, ponadto Souza z santosu wydaje się być przyszłościową fajną niedrogą opcją a tak serio to nawet Zalewski czy Mittelstadt byłby niedrogą lepszą opcją mającą pewien poziom a przy warsztacie Her Flicka to mogło by dać fajne efekty.