0

Wiecej takich sedziów to cieżko bedzie wygrać sezon.. heh.. VeB!

0

Jak to jest nowa Barcelona ta lepsza to ja chyba chce ta stara i gorsza ;/

0

taaaaaaaaa wywalili R10 po to by zostal sobie G& ja nie moge..

0

No idobrze niech dba o swoje bo zasluzyl na to ;) swoja gra dla Barcy

VISCA EL ETO`O!!

0

zal.pl normalnie Jeffren jest tak zajebisty i tyle zrobil dla Barcy ze naprawde jest nad czym plakac a Silva jest kozacki i jesli ten dzieciak mial by pomoc w sprowadzeniu Silvy na Camp Nou to ja jestem na wielkie TAK.

Visca el Barça!

0

ja chce silve ;P

0

No to jaki wynik stawiamy? ;D Barca 10 : 0 Wisla .. hehe ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?