0

Witam mam takie pytanie może ktoś wie czy w B-klasie można teraz zarejestrować zawodnika który by przychodził na zasadzie transferu definitywnego.Czy też obowiązuje jakieś okienko transferowe. Pytam z ciekawości bo kolega twierdzi że można w każdej chwili a mi się wydaję że tylko zawodnika który nie grał w żadnym klubie od 12 miesięcy

0

Witam posiada ktoś link do meczu i poda na priw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?