0

Ale opóźnione wieści, przecież Cleber nie ma złamania tylko strasznie potłuczony łokieć i PRAWDOPODOBNIE zagra, z kolei Brożek tez ma szanse zagrać jeśli sie uda lekarzom go szybko wyleczyc....

0

no niestety nie ma meczu na żywo, będzie powtórka o godzinie 0:25, pewnie połowa Polski ma gdzies te igrzyska i wolałaby oglądnąć meczyk, no ale tvp to woli dac igrzyska z kompromitacja polaków niż mecz z wielka BARCĄ.....żal.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?