0

borys27

Jaaa :/ Kibicem sie jest na dobre i na zle, a nie jak tylko wygrywaja... to nie sa maszyny tylko ludzie. Jak bedziesz zmienial druzyny, bo jeden, dwa mecze zle im pojda to nie mozesz sie kibicem Barcelony nazywac ani zadnego innego klubu. Wstyd za takich...

0

Poezja... nie chce się teraz do rzeczywistości wracać :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?