Rivaldoo
Dołączył/a: lipiec 2010
Ostrów Mazowiecka
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakich meczach Messi NIE został zawodnikiem meczu?
Nie licząć pierwszego meczu z PSG i tych z Juve
0
Najpiękniejsze koszulki jakie Barca miała w historii.
Dorównywać mogą jedynie te z 04/05 lub 14/15.
0
Raczej dla Argentyny ,Urugwaju i Kolumbii.
0
On powie ,że jest.
0
Ronaldo ma pecha ,że gra w erze Leo Messi'ego.
0
to było w 2008-09, w 2007-08 dostaliśmy lanie na Bernadeu ,do tego piłkarze Barcy robili szpaler. Fajnie było się za to zrewanżować rok później.
0
Na początku przeczytałem Wenger
1
Strasznie go wychwalają ,praktycznie mówią o nim bez przerwy.
0
Szkoda ,że był w Barcelonie tak krótko...
Lepszym partnerem dla Romario był Bebeto, mimo że poza boiskiem nie darzyli się sympatią to na boisku uzupełniali się.
0
Było zupełnie na odwrót.
1
Eto jest chciwy na kasę. Larsson taki nie był ,zależało mu na szczęściu drużyny bo od zawsze marzył grać w Barcelonie.
0
W takim razie jedź do Barcelony i powiedz to zarządowi
0
No tak, hat-trick z Andora(?) ,jest ważniejszy niż wicemistrzostwo Świata.
0
"jakiś" Everton?... Szacunek dla takiego klubu jak Everton się należy ,a nie "jakiś". To klub legenda w Premier League.
0
Miałem zawsze takie same zdanie odnośnie ich rywalizacji.
Nienawiść przysłania oczy
,
0
Co drugi irlandczyk ma rude włosy.To ich znak firmowy, obok wyśmienitego piwa"
0
-Messi
"Eres un genio en lo tuyo, y al mismo tiempo mantienes una modestia y humildad envidiables. Pese a ser de pocas palabras, eres influyente en tu grupo."
3
Super, zawsze go lubiłem.
Dzięki niemu przyszedł Ronaldinho
2
Świetny artykuł
0
WybitnyMessi
Błagam ,zmień dillera.
0
gracek39
Z van Gaal'em byliśmy nad przepaścią. Radomir uratował nam sezon, bo było momentami na prawdę tragicznie.
0
Będzie naprawdę ciężko. Nawet jeśli wygramy z Milanem to w 1/4 trafimy na kogoś z pary Real Madryt/Manchester United...
0
Ojej błąd ,przepraszam.
0
Nawet Szczęsny się załapał
0
Kiedyś piłkarze Milanu puszczali przed meczem Guns N' Roses - Welcome To the Jungle ,to jest motywacyjny utwór ;)
0
Może i wygrała cztery spotkania ,ale w lidze graliśmy padake.
0
Z roku na rok coraz gorzej...
0
Trudno im awansować bo wydajecie grube miliony na znane nazwiska.
0
MastaBanana
10/10
0
Real M.3-0 Racing
Valencia 2-0 Mallorca
Osasuna 1-1 Malaga
Almeria 1-2 Herculés
Getafe 2-1 Sporting
Espanyol 2-0 Levante
Sevilla 1-0 Athletic
Villarreal 1-2 Atlético
Real Sociedad 0-1 Deportivo