O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

trzeba byc ślepym zeby nie zauważyc że należały sie dwa karne dla Chelsea. choc jestem fanem Barcy to co zrobił sędzia wczoraj to dramat , porazka co by tu nie mówic liga angielska to bardzo silna liga , najlepsza oprócz Barcy żaden inny zespół nie potrafi z nimi rywalizowac z zespołami z angielskiej czołówki . Jestem zadowolony że duma gra w finale ale nie tego sie spodziewałem po mojej drużynie

Zobacz wszystkie

0

trzeba byc ślepym zeby nie zauważyc że należały sie dwa karne dla Chelsea. choc jestem fanem Barcy to co zrobił sędzia wczoraj to dramat , porazka co by tu nie mówic liga angielska to bardzo silna liga , najlepsza oprócz Barcy żaden inny zespół nie potrafi z nimi rywalizowac z zespołami z angielskiej czołówki . Jestem zadowolony że duma gra w finale ale nie tego sie spodziewałem po mojej drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?