Alexis ny się teraz przydał. Lubiłem go bardzo. Znowu by był dobry atak. A co do neymara to robił różnice nie tylko z psg. Miał więcej dobrych meczy ale fakt jest ze on za bardzo gwiazdorzył, a taki Alexis by grał bardziej pod zespół. Thiago niestety szklany jest i to jest prawda. Mnie się marzy isco ale chyba to tylko marzenia.
Też tak uważam. Nie ma sensu przepłacać za takich piłkarzy. Juz bym wolał się dogadać z Juve i niech zabierają gomesa a my byśmy doplacili i wzięli Dybale ( ale łatwo mówić, przy tym zarządzie nic jie jest łatwe ) no i tego Seriego bym kupił bo to obiecujący piłkarz i nie trzeba wydać 100+ za niego. Ale chciałbym żeby jak najwięksa ilość wychowanków odpaliła, to by było najlepsze i najtańsze rozwiązanie.
My nie mamy szejka żeby kupować piłkarzy jak w fifie. Ale Seriego i Dybale też bym widział. Gomes i Turan out, z tym się zgadzam, póki można jeszcze coś na nich zarobić bo w kolejny okienku taki gomes będzie wart 5mln a nie 40.
A mógł zakończyć karierę i każdy by był szczęśliwy. A tak to będziemy musieli oglądać kolejny niewypał transferowy naszego pseudo zarządu. Mam nadzieje ze w końcu będzie to referendum i na fotelu zasiądzie Laporta.
Komentarze
23
Ze strachu ceny pójdą w górę ;)
1
Lepiej getafe niż real ????
0
Alexis ny się teraz przydał. Lubiłem go bardzo. Znowu by był dobry atak. A co do neymara to robił różnice nie tylko z psg. Miał więcej dobrych meczy ale fakt jest ze on za bardzo gwiazdorzył, a taki Alexis by grał bardziej pod zespół. Thiago niestety szklany jest i to jest prawda. Mnie się marzy isco ale chyba to tylko marzenia.
0
Też tak uważam. Nie ma sensu przepłacać za takich piłkarzy. Juz bym wolał się dogadać z Juve i niech zabierają gomesa a my byśmy doplacili i wzięli Dybale ( ale łatwo mówić, przy tym zarządzie nic jie jest łatwe ) no i tego Seriego bym kupił bo to obiecujący piłkarz i nie trzeba wydać 100+ za niego. Ale chciałbym żeby jak najwięksa ilość wychowanków odpaliła, to by było najlepsze i najtańsze rozwiązanie.
0
My nie mamy szejka żeby kupować piłkarzy jak w fifie. Ale Seriego i Dybale też bym widział. Gomes i Turan out, z tym się zgadzam, póki można jeszcze coś na nich zarobić bo w kolejny okienku taki gomes będzie wart 5mln a nie 40.
23
Ze strachu ceny pójdą w górę ;)
7
Głosy będą tak policzone że wygra... psl :D
3
A mógł zakończyć karierę i każdy by był szczęśliwy. A tak to będziemy musieli oglądać kolejny niewypał transferowy naszego pseudo zarządu. Mam nadzieje ze w końcu będzie to referendum i na fotelu zasiądzie Laporta.
1
Liczy się bilans bezpośrednich spotkań a oni przegrali z Irlandią i bramki tu im w niczym nie pomogą.
1
Lepiej getafe niż real ????