Kibicuje Manchesterowi już 8 lat więc nie podważaj mojego kibicowania to po pierwsze. Po drugie: powiedziałem, że na dzień dzisiejszy najlepszy jest Messi ponieważ widać to po tym jak gra. Strzela, asystuje i przede wszystkim gra na stabilnym wysokim bez względu czy to jest Sevilla, Sporting czy Levante. Po trzecie: skoro uważasz, że Ronaldo jest aktualnie najlepszym piłkarzem świata to pokaż mi mecz z tego sezonu przeciwko komuś na poziomie gdzie zagrał jak najlepszy na świecie.
Mam do ciebie prośbę... Skończ pisać głupoty i powtarzać się bo jedyną sfrustrowaną osobą tutaj jesteś ty. Nie wiem czy wiesz ale takimi debilnymi wypowiedziami kompromitujesz nie tylko siebie ale kibiców Manchesteru też. Rozczaruję cię, ale na dzień dzisiejszy to Messi jest najlepszym piłkarzem globu nie Ronaldo. Podsumowując:
"ić i nie puacz"
A co do Złotej Piłki... Ronaldo wygrał zasłużenie. Poprzedni sezon należał do niego i trudno było spodziewać się innego wyniku. Dziwi mnie pozycją Xaviego, który powinien być 3.
Mam do ciebie prośbę... Skończ pisać głupoty i powtarzać się bo jedyną sfrustrowaną osobą tutaj jesteś ty. Nie wiem czy wiesz ale takimi debilnymi wypowiedziami kompromitujesz nie tylko siebie ale kibiców Manchesteru też. Rozczaruję cię, ale na dzień dzisiejszy to Messi jest najlepszym piłkarzem globu nie Ronaldo. Podsumowując:
"ić i nie puacz"
A co do Złotej Piłki... Ronaldo wygrał zasłużenie. Poprzedni sezon należał do niego i trudno było spodziewać się innego wyniku. Dziwi mnie pozycją Xaviego, który powinien być 3.
Kibicuje Manchesterowi już 8 lat więc nie podważaj mojego kibicowania to po pierwsze. Po drugie: powiedziałem, że na dzień dzisiejszy najlepszy jest Messi ponieważ widać to po tym jak gra. Strzela, asystuje i przede wszystkim gra na stabilnym wysokim bez względu czy to jest Sevilla, Sporting czy Levante. Po trzecie: skoro uważasz, że Ronaldo jest aktualnie najlepszym piłkarzem świata to pokaż mi mecz z tego sezonu przeciwko komuś na poziomie gdzie zagrał jak najlepszy na świecie.
Komentarze
0
ManUfan
Kibicuje Manchesterowi już 8 lat więc nie podważaj mojego kibicowania to po pierwsze. Po drugie: powiedziałem, że na dzień dzisiejszy najlepszy jest Messi ponieważ widać to po tym jak gra. Strzela, asystuje i przede wszystkim gra na stabilnym wysokim bez względu czy to jest Sevilla, Sporting czy Levante. Po trzecie: skoro uważasz, że Ronaldo jest aktualnie najlepszym piłkarzem świata to pokaż mi mecz z tego sezonu przeciwko komuś na poziomie gdzie zagrał jak najlepszy na świecie.
0
ManUfan
Mam do ciebie prośbę... Skończ pisać głupoty i powtarzać się bo jedyną sfrustrowaną osobą tutaj jesteś ty. Nie wiem czy wiesz ale takimi debilnymi wypowiedziami kompromitujesz nie tylko siebie ale kibiców Manchesteru też. Rozczaruję cię, ale na dzień dzisiejszy to Messi jest najlepszym piłkarzem globu nie Ronaldo. Podsumowując:
"ić i nie puacz"
A co do Złotej Piłki... Ronaldo wygrał zasłużenie. Poprzedni sezon należał do niego i trudno było spodziewać się innego wyniku. Dziwi mnie pozycją Xaviego, który powinien być 3.
0
ManUfan
Mam do ciebie prośbę... Skończ pisać głupoty i powtarzać się bo jedyną sfrustrowaną osobą tutaj jesteś ty. Nie wiem czy wiesz ale takimi debilnymi wypowiedziami kompromitujesz nie tylko siebie ale kibiców Manchesteru też. Rozczaruję cię, ale na dzień dzisiejszy to Messi jest najlepszym piłkarzem globu nie Ronaldo. Podsumowując:
"ić i nie puacz"
A co do Złotej Piłki... Ronaldo wygrał zasłużenie. Poprzedni sezon należał do niego i trudno było spodziewać się innego wyniku. Dziwi mnie pozycją Xaviego, który powinien być 3.
0
ManUfan
Kibicuje Manchesterowi już 8 lat więc nie podważaj mojego kibicowania to po pierwsze. Po drugie: powiedziałem, że na dzień dzisiejszy najlepszy jest Messi ponieważ widać to po tym jak gra. Strzela, asystuje i przede wszystkim gra na stabilnym wysokim bez względu czy to jest Sevilla, Sporting czy Levante. Po trzecie: skoro uważasz, że Ronaldo jest aktualnie najlepszym piłkarzem świata to pokaż mi mecz z tego sezonu przeciwko komuś na poziomie gdzie zagrał jak najlepszy na świecie.