0

NO jakim cudem on to złapał JAK ....

0

Dziekuje dobranoc ide pić bo zaraz komuś zęby wybije chyba

0

0

I minuta w du...

0

Trzeba liczyć na potknięcie się Realu

5

0

I mam nie odparte wrażenie że tak samo się skończy .

0

Tak w sumie nie wiem jak mógł by to ktoś potraktować na serio . Choć w sumie nie takie rzeczy się widziało .

0

No i messi znów człapie ...

1

Kur... zawaaaał

0

Brawo Alves ...

11

Rzut wolny w polu karnym to jest zawsze karny. Nie no brawo

0

Odnotować 1 raz usłyszałem cos o Roberto .

0

Czemu niby oddał karny powinien być i był

0

Mówiłem limit pecha . :)

0

Dooobra limit pecha wyczerpany na dziś .

1

Messi nie strzela prawą nogą POZDRAWIAM !

1

Eh Ci sędziowie normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera .

0

Nie czaje tego spuszcania się nad Bartrą rozumiem gra dobrze ale bez przesady. Do najlepszych jeszcze sporo brakuje .

0

Od pytanie ... :/

0

Czo ten Neymar ?!@

0

Zapoda ktoś link do meczu ? :)

0

2 akcje zwalone przez Neya z rzędu .

0

Czo ten Neymar

0

Suarez żyj !

0

Adriano ładnie ładnie :)

5

I cały szacunek do Atletico poszedł w pizdu ... Juanfran przegiął pałkę z tym kopaniem Neya .

0

I nagle ciśnienie mi spadło , ale ....

0

Tak grającą Barcę chcę widzieć co tydzień ,

3

MESSI BÓG KUUUURWAAA
3-1 BARCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?