Sorry ale to chyba nasz Mou jest w tej chwili najlepszym trenerem na świecie,nie odejmując klasy Guardioli który bez wątpienia jest jedym z najlepszycch
Nooo Katalońscy koledzy muszę napisać że będzie z wami ciężko w tym sezonie.Gracie dobrą piłkę, ale bez Messiego to Barca to nie Barca,nie w sensie sportowym,ale jako symbol klubu.
Komentarze
0
Ty panie przede mną
1.Ortografia
2.Ten news to był żart
3.Nie jestem Hala Dzieckiem kibicuje od 5 lat
4.Powinienem nie odpisywać ci bo mam zwyczaju nie dyskutować z nastoletnimi fanami Barcy
0
Właśnie nie napinajcie się tak
A i wejdźcie na RM.pl
Tam to wy nam żyć nie dajecie
więc odpłacamy się tym samym
I do was nic nie mam tylko Villa mnie
trochę zdenerwował swoją wypowiedźą
0
BAN!
0
A sorry ma rację,jest różnica
Real jest dużo lepszy od Barcy
0
Ty panie Villa patrz pan na tabelę
0
Ten wasz Messi to twardy facet,myślę że wyrobi się wcześniej
Ale ta kostka tak opuchła że myślałem że z miesiąc będzie pauzować
0
Brcelonista
Sorry ale to chyba nasz Mou jest w tej chwili najlepszym trenerem na świecie,nie odejmując klasy Guardioli który bez wątpienia jest jedym z najlepszycch
0
Nooo Katalońscy koledzy muszę napisać że będzie z wami ciężko w tym sezonie.Gracie dobrą piłkę, ale bez Messiego to Barca to nie Barca,nie w sensie sportowym,ale jako symbol klubu.
0
Na buku największe szanse w LM mają Real i Barca,oby się sprawdziło chcialbym taki finał
0
Właśnie nie napinajcie się tak
A i wejdźcie na RM.pl
Tam to wy nam żyć nie dajecie
więc odpłacamy się tym samym
I do was nic nie mam tylko Villa mnie
trochę zdenerwował swoją wypowiedźą