O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3227
  • Liczba komentarzy 214
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nic dziwnego skoro tak poważne stanowisko jak dyrektor sportowy zajmuje tak śmieszny facet jak Zubizaretta.

0

wysyłam browara temu, kto przebrnął przez tekst bez szwanku

0

wiadomo, wygrywał,. przeszkadzał to plaga. najlepszy byłby pellegrini, który przegrywałby z klasą - wtedy byłby odpowiedni. żenada.

0

HHahahahahhaha cules swietuja, zaśpiewajcie : Atletico, jak wasi idole w samolocie.

0

Wojtek Kowalczyk :)

Zobacz wszystkie

0

A u Was Murzynów biją! Fantastyczna logika.

0

"Sławę obrońcy przyniosło zagranie z jednego z meczów rozgrywanych pomiędzy reprezentacjami Brazylii oraz Portugalii, w którym to przed swoją bramką ograł naciskającego go Portugalczyka" - hahahahaha

0

Ktoś tu poruszył temat tego jak silna była by kadra katalońska i hiszpańska gdyby odjąć część zawodników i utworzyć osobne reprezentacje. Bezsprzecznie, zawodnicy Barcelony tak jak Realu są arcyważnymi ogniwami w reprezentacji. Nie jest moim zdaniem prawdą, też że Hiszpania byłaby przeciętną i słabiutką drużyną. Wręcz, odejście (tfu) piłkarzy z rodowodem katalońskim zrobiło by miejsce dla świetnych piłkarzy nie mających pewnego miejsca w kadrze. Popatrzmy tylko. Katalonia grałaby zbudowana z siedmiu graczy Barcy plus np. Alby i trzech innych. Dochodzą kontuzje i kadry nie ma. Luki o których pisze musieliby zapełnić średni piłkarzy z Girony, Espanyolu. A, zapomniałem jeszcze o Bojanie. Natomiast kadra hiszpańska składałaby się dalej z Casillasa, Arbeloy, Albiola, Ramosa, Xabiego, Silvy, Cazorli, Torresa, Maty, Soldado, Villi, Negredo i innych. Zapomniałem pewnie o wielu istotnych piłkarzach, a do tego dochodzą inne nazwiska z regionów poza Katalonią.

0

Kolejny jasny sygnał.

0

Tfu - tutaj ma znaczenie: niech zostanie tak jak jest ;)