0

0

I na papierze, i na boisku Ronaldo lepszy : )

0

Nie napinajcie się tak.

0

Trochę nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

http://demotywatory.pl/1487583/Zagwizdal-juz

0

LionelMessi - sam jesteś cio**. Trochę szacunku, rodzice cię nie wychowali?

0

Dodam jeszcze, że ten incydent nie może się równać z chamskim zachowaniem kibiców Barcelony przed i po meczu z Interem. Uczymy się przegrywać...

0

Płakać to na pewno nie będziemy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?