Pep odejdzie, nie mówie tego złośliwie jako że jestem kibicem realu madryt ( nie dlatego ze gra tam Cristiano Ronaldo - akurat ja modle sie aby go sprzedano) ale pep daje wyrazne znaki że chce odejsć.
Myślę że Bojan Krkic zostanie na kilka nastepnych sezonów.Kibicem Realu Madryt jestem od ladnych kilku lat ale zawsze FC BARCELONA mnie fascynowała.Od kiedy kupiłem Canal+ i mogę oglądać Hiszpanską piłke ( nie tylko tą ligę ) młodzi piłkarze barcelony tacy jak : Bojan Krkic , Ibrahim Afellay , Thiago Alcantara, nie zostaną sprzedani ponieważ zarząd Barcelony bedzie ich szykował jako następców środka pola Xavi/Iniesta nie oszukujmy się i nie piszę tego złośliwie Xavi pogra jeszcze 3-4 sezony choć mogę się mylić.
Ludzie naprawde nie rozumiem waszych komentarzy typu '' Sprzedac tego , doplacic za tego '' ludzie opanujcie sie.Nikt ze sztabu barcelony nie siedzi na tym forum i nie przegląda waszych spekulacji, na temat transferów, kibicie nia maja nic do gadania, wszystko zalezy od zarządu..
Ludzie naprawde nie rozumiem waszych komentarzy typu '' Sprzedac tego , doplacic za tego '' ludzie opanujcie sie.Nikt ze sztabu barcelony nie siedzi na tym forum i nie przegląda waszych spekulacji, na temat transferów, kibicie nia maja nic do gadania, wszystko zalezy od zarządu..
Pep odejdzie, nie mówie tego złośliwie jako że jestem kibicem realu madryt ( nie dlatego ze gra tam Cristiano Ronaldo - akurat ja modle sie aby go sprzedano) ale pep daje wyrazne znaki że chce odejsć.
Myślę że Bojan Krkic zostanie na kilka nastepnych sezonów.Kibicem Realu Madryt jestem od ladnych kilku lat ale zawsze FC BARCELONA mnie fascynowała.Od kiedy kupiłem Canal+ i mogę oglądać Hiszpanską piłke ( nie tylko tą ligę ) młodzi piłkarze barcelony tacy jak : Bojan Krkic , Ibrahim Afellay , Thiago Alcantara, nie zostaną sprzedani ponieważ zarząd Barcelony bedzie ich szykował jako następców środka pola Xavi/Iniesta nie oszukujmy się i nie piszę tego złośliwie Xavi pogra jeszcze 3-4 sezony choć mogę się mylić.
Komentarze
0
Pep odejdzie, nie mówie tego złośliwie jako że jestem kibicem realu madryt ( nie dlatego ze gra tam Cristiano Ronaldo - akurat ja modle sie aby go sprzedano) ale pep daje wyrazne znaki że chce odejsć.
0
Myślę że Bojan Krkic zostanie na kilka nastepnych sezonów.Kibicem Realu Madryt jestem od ladnych kilku lat ale zawsze FC BARCELONA mnie fascynowała.Od kiedy kupiłem Canal+ i mogę oglądać Hiszpanską piłke ( nie tylko tą ligę ) młodzi piłkarze barcelony tacy jak : Bojan Krkic , Ibrahim Afellay , Thiago Alcantara, nie zostaną sprzedani ponieważ zarząd Barcelony bedzie ich szykował jako następców środka pola Xavi/Iniesta nie oszukujmy się i nie piszę tego złośliwie Xavi pogra jeszcze 3-4 sezony choć mogę się mylić.
Pozdro dla normalnych kibiców!
0
Zapomniałem dodac.. gratulacje za wembley!
0
Ludzie naprawde nie rozumiem waszych komentarzy typu '' Sprzedac tego , doplacic za tego '' ludzie opanujcie sie.Nikt ze sztabu barcelony nie siedzi na tym forum i nie przegląda waszych spekulacji, na temat transferów, kibicie nia maja nic do gadania, wszystko zalezy od zarządu..
0
Ludzie naprawde nie rozumiem waszych komentarzy typu '' Sprzedac tego , doplacic za tego '' ludzie opanujcie sie.Nikt ze sztabu barcelony nie siedzi na tym forum i nie przegląda waszych spekulacji, na temat transferów, kibicie nia maja nic do gadania, wszystko zalezy od zarządu..
0
Zapomniałem dodac.. gratulacje za wembley!
0
Pep odejdzie, nie mówie tego złośliwie jako że jestem kibicem realu madryt ( nie dlatego ze gra tam Cristiano Ronaldo - akurat ja modle sie aby go sprzedano) ale pep daje wyrazne znaki że chce odejsć.
0
Myślę że Bojan Krkic zostanie na kilka nastepnych sezonów.Kibicem Realu Madryt jestem od ladnych kilku lat ale zawsze FC BARCELONA mnie fascynowała.Od kiedy kupiłem Canal+ i mogę oglądać Hiszpanską piłke ( nie tylko tą ligę ) młodzi piłkarze barcelony tacy jak : Bojan Krkic , Ibrahim Afellay , Thiago Alcantara, nie zostaną sprzedani ponieważ zarząd Barcelony bedzie ich szykował jako następców środka pola Xavi/Iniesta nie oszukujmy się i nie piszę tego złośliwie Xavi pogra jeszcze 3-4 sezony choć mogę się mylić.
Pozdro dla normalnych kibiców!