To prawda real w tym sezonie nie zachwycał ale potrafie sie do tego przyznac !! nie pisalem ze barca jest słaba sportowo tylko ze zachowanie po meczu z interem to wstyd a i kibice ktorzy pisza ze valdes mogł wypi*** Mourinho co to jest !zachowanie jak w 5 lidze !! powinniscie umiec przegrywac niestety wasza druzyna pokazała ze nie potrafi i jak widac wiekszosc z was tez nie!!
Smiesza mnie kibice barcelony co wypisuja ze valdes mogł wyp**** Mourinho...dzieciaki opanujcie sie to nie jest 5 liga trzeba umiec przegrywac!! a nie byc zapatrzonym we własny klub!! odpadliscie i dobrze bo szczerze was nie lubie ale szanuje i nie obrazam !! a zachowanie po meczu to wstyd dla takiego klubu jak Barca
Smiesza mnie kibice barcelony co wypisuja ze valdes mogł wyp**** Mourinho...dzieciaki opanujcie sie to nie jest 5 liga trzeba umiec przegrywac!! a nie byc zapatrzonym we własny klub!! odpadliscie i dobrze bo szczerze was nie lubie ale szanuje i nie obrazam !! a zachowanie po meczu to wstyd dla takiego klubu jak Barca
To prawda real w tym sezonie nie zachwycał ale potrafie sie do tego przyznac !! nie pisalem ze barca jest słaba sportowo tylko ze zachowanie po meczu z interem to wstyd a i kibice ktorzy pisza ze valdes mogł wypi*** Mourinho co to jest !zachowanie jak w 5 lidze !! powinniscie umiec przegrywac niestety wasza druzyna pokazała ze nie potrafi i jak widac wiekszosc z was tez nie!!
Komentarze
0
To prawda real w tym sezonie nie zachwycał ale potrafie sie do tego przyznac !! nie pisalem ze barca jest słaba sportowo tylko ze zachowanie po meczu z interem to wstyd a i kibice ktorzy pisza ze valdes mogł wypi*** Mourinho co to jest !zachowanie jak w 5 lidze !! powinniscie umiec przegrywac niestety wasza druzyna pokazała ze nie potrafi i jak widac wiekszosc z was tez nie!!
0
Ban!
0
Smiesza mnie kibice barcelony co wypisuja ze valdes mogł wyp**** Mourinho...dzieciaki opanujcie sie to nie jest 5 liga trzeba umiec przegrywac!! a nie byc zapatrzonym we własny klub!! odpadliscie i dobrze bo szczerze was nie lubie ale szanuje i nie obrazam !! a zachowanie po meczu to wstyd dla takiego klubu jak Barca
0
Smiesza mnie kibice barcelony co wypisuja ze valdes mogł wyp**** Mourinho...dzieciaki opanujcie sie to nie jest 5 liga trzeba umiec przegrywac!! a nie byc zapatrzonym we własny klub!! odpadliscie i dobrze bo szczerze was nie lubie ale szanuje i nie obrazam !! a zachowanie po meczu to wstyd dla takiego klubu jak Barca
0
Ban!
0
To prawda real w tym sezonie nie zachwycał ale potrafie sie do tego przyznac !! nie pisalem ze barca jest słaba sportowo tylko ze zachowanie po meczu z interem to wstyd a i kibice ktorzy pisza ze valdes mogł wypi*** Mourinho co to jest !zachowanie jak w 5 lidze !! powinniscie umiec przegrywac niestety wasza druzyna pokazała ze nie potrafi i jak widac wiekszosc z was tez nie!!