Ravon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi zagra na pozycji Xaviego majac obok siebie Inieste, Ibra na prawą, Henry na srodek ataku, Pedro na lewą. ^^ Oczywiscie zartuje, czas pokaze co Pep szykuje ;]
Badzmy dobrych mysli.
VeB!
0
Hehe ja też slyszalem tam slowo "Barca" ale tak naprawde to jest "Meister" Miejmy nadzieje ze po tym sezonie te dwa slowa bedzie mozna uznac za synonimy ;]
0
Spokojnie ludzie... tragedii przeciez nie ma chociaz pozytywnie tez nie jest. W kazdym razie wedlug mnie wslizg Pique byl dosc grozny i nie dziwie sie decyzji sedziego, jednak faul Marqueza byl max na zolta kartke, po prostu zachaczyl napastnika nogą z tyłu.
Najbardziej mnie jednak Keita zirytowal swoimi strzalami :/
A Pedro mogl zmienic Keite i chociaz 10min zagrac... troszke nie rozumiem decyzjii trenera jedank najwazeniejsze 3pkt
VeB!
0
70 minuta i Real przegrywa hmmm.... ale nie zdziwiłbym się gdyby wygrali ten mecz 1-3 ^^ W kazdym razie jesli wynik sie utrzyma lub bedzie remis to mamy szanse na powiekszenie przewagi. Licze na dobry wystep Ibry i Titiego.
0
Odnosnie nastawienia polakow do sportowcow to wystarczy popatrzec na komentarze np na onecie odnosnie Kubicy albo Małysza. Co z tego ze Małysz wygral 4x puchar swiata jak i tak idioci beda pisac ze to "ciota" itp bo nie ma formy od kilku sezonow...
Szkoda słow...
Artykul na rm.pl jest conajmniej smieszny ale nie az tak jak komentarze pod nim ^^
"Kibice" realu uwazaja ze przelozenie nogi nad pilka to drybling a zwykly zwod to juz nie jest drybling ^^
0
I gotta feeling... that tonights gonna be a good night :)
0
Jesli reszta druzyny bedzie grala dobrze to i nasz VV nie bedzie sie gorzej prezezntowal. Mam nadzieje ze w ocenach po GD dostanie "5" i zostanie okreslony mianem "bezrobotny" :)
0
Wedlug mnie Iniesta powinien grac w srodku tam gdzie jego miejsce na lewy atak Henry a nie Pedro. Pamietacie wystep Titiego w ostatnich GD? Ja mam nadzieje ze sie zaprezentuje podobnie. Mam nadzieje ze zarowno Ibra jak i Messi beda gotowi od pierwszej minuty meczu.
0
Moj blad. Jesli np Inter wygra bedzie miec 9pkt wtedy Rubin zostanie na 6 i odpada. My po przegranej zostajemy na 8pkt i 8pkt uzyskuje Dynamo ktore po wygranej 3-0 lub wiecej bedzie miec lepszy bilans bramkowy i odpadamy. Ale mysle ze w Kijowie conajmniej zremisujemy i wychodzimy z 1 miejsca.
0
Awans zapewniony. Jesli nie przegramy z Dynamo to wychodzimy z pierwszego miejsca, jesli Inter lub Rubin wygra to wychodzimy z drugiego z 1pkt straty do lidera i 1 pkt przewagi nad 3 miejscem.
0
Nie ma szans zebysmy tyle zaplacili i to jeszcze za Rooney'a ... Z Anglii to tylko Fabregasa sprowadzic i tyle.
0
Przede wszytkim musimy pierwsi strzelic bramke i rozwaznie grac w obronie! Z Rubinem wpadla glupia pierwsza bramka, a po wyrownaniu tak bardzo chcielismy wygrac ze nas skontrowali, no a pozniej koncert nie skutecznosci. Gramy u siebie i mamy motywacje dzieki Gijonowi. Nie ma innej opcji jak wygraj jutrzejsze spotkanie.
0
jeff....Dlaczego niby jego nick wskazuje na to ze nie lubi xaviego? Chyba nie widzisz rozncicy miedzy "anti" a "ati" -.-
0
Az strach pomyslec co by sie dzialo gdyby po ewentualnym transferze Robinho zaczal calowac herb Barcy i powidzialby ze od zawsze marzyl grac tutaj ^^
Osobiscie nie jest zwolennikiem tego transferu lecz ufam klublowi i trenerowi.
0
Szczerze mowiac to nie przepadam za tym zawodnikiem jednak jesli Guardiola widzi go w zespole to jestem za. Tylko nie wyobrazam sobie wlaczac w ten transfer zadnego naszego zawodnika. Chodzi mi o Yaya Toure, który moim zdaniem jest niezastąpiony na swojej pozycji i mozna go oddac za zadne pieniadze!!!
0
Mecz trwa 90 min wiec nie ma sie co cieszyc. W kazdym razie zapowiada sie na porazke badz remis Realu. Ale pamietajcie ze nas tez to kiedys czeka ...
0
Statystycznie kazda druzyna miewa słabsze mecze i jeden z takich mamy juz za soba. Ale wazne ze mamy 3pkt. Pamietajcie, ze statystyki nie klamia. Kiedys musi przyjsc remis i porazka, ale mam nadzieje ze bedzie to wtedy gdy bedziemy mieli duza przewage punktowa...
0
Public Sport buforuje, ale jakos slabo..
0
Sopcast 11028 - tu prawdopodobnie bedzie transmisja z C+ ale jeszcze kanal nie dziala (Public Sport)
0
Za tydzien w sobote o 9:40 w magazynie Champions League na POLSACIE bedzie WYWIAD Z LEO MESSIM !!! Mysle ze warto obejrzec!
0
Z Realem Madryt :)
0
Osobiscie to ciesze sie z tej wymiany Eto'o - Ibra tylko wydaje mi sie ze troche za duzo kasy dolozylismy. Ogolnie Ibra bardziej kreatywny jest. Ogolnie zycze Samu jak najlepiej ale jesli chodzi o mecz Inter - Barca to mam wielka nadzieje ze nasi obroncy mu odbiora ochote do samego patrzenia na pilke. Niech wie cos stracil, a co moglo jeszcze trwac...
0
A co wy tak chcecie wszyscy chcecie zeby Eto'o strzelil nam bramke????? Osobiscie mam nadzieje ze nasza obrona nie pozwoli mu oddac zadnego celnego strzalu w strone VV. Nie bylem zwolennikiem sprzedazy Samu ale stalo sie co stalo. Nie chcial podpisac nowej umowy to niech zobaczy co stracil.
0
Wystep Guardioli na boisku to raczej rzecz nierealna. Trener musi patrzec na przebieg meczu z boku aby wychwytywac bledy i wprowadzac zmiany, chociaz gdyby Pep wybiegl sobie na jakis mecz o pietruszke to byl bym mile zaskoczony xD
0
A tak z ciekawosci to mozliwe jest zeby trener mogl byc zarejestrowany jako gracz zespolu ktory trenuje ??? ^^
0
Glupota jest porownywanie Eto'o do Ibry... A o formie szweda mozna spekulowac conajmniej po kilku kolejkach La Liga. Co do bramki Zlatana to widac bylo jaką ulgę czuł po jej strzeleniu. Mysle ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej.
0
Henry po przyjsciu do Barcy zmienil pozycje, poza tym jest troszke starszy, a Ibra dalej gra na szpicy jak w Interze jedynie bedzie mial lepsze wsparcie z tylu. Osobiscie jego gre bede ocenial po 3-5 kolejakch La Liga a nie jak niektorzy idioci po pierwszych 45 minutach.
0
Nagle nie wiadomo skad zrobili z niego gwiazde i padaly kwoty po 80mln, a ja sie pytam za co? Duzo bardziej wole Silve niz jego, jak dla mnie nie wyroznia sie niczym szczegolnym.
0
Atak w porzadku a co do obrony to mam nadzeje ze Abidal ustapi miejsca w 2 polowie Maxwellowi, bo ten jako nowy nabytek, grac przeciez musi.
0
Wszytko fajnie tylko czegos umowy nie podpisal??? Uwazam ze Ibra bedzie wzmocnieniem jednak gdyby Eto'o zostal to tez bylo by very good. Ale zrobil jak chcial i podejrzewam ze w glebi serca zaluje...