Witam Serdecznie. Jestem kibicem Barcelony od 20 lat, ale na tej stronie jeszcze się nie udzielałem, udzielałem się na innym forum, czy jest jakaś grupa na FB dyskusyjna kibiców? Z góry dziękuję za odpowiedź
Witam Serdecznie. Jestem kibicem Barcelony od 20 lat, ale na tej stronie jeszcze się nie udzielałem, udzielałem się na innym forum, czy jest jakaś grupa na FB dyskusyjna kibiców? Z góry dziękuję za odpowiedź
Komentarze
0
Witam Serdecznie. Jestem kibicem Barcelony od 20 lat, ale na tej stronie jeszcze się nie udzielałem, udzielałem się na innym forum, czy jest jakaś grupa na FB dyskusyjna kibiców? Z góry dziękuję za odpowiedź
0
Witam Serdecznie. Jestem kibicem Barcelony od 20 lat, ale na tej stronie jeszcze się nie udzielałem, udzielałem się na innym forum, czy jest jakaś grupa na FB dyskusyjna kibiców? Z góry dziękuję za odpowiedź