"Vicente del Bosque oznajmił ponadto, że Sergio Busquets nie zostanie powołany do reprezentacji do lat 21" Czy tylko ja tego nie rozumiem? Sergio ma 23 lata więc jakby miał być powołany do 21?
"Vicente del Bosque oznajmił ponadto, że Sergio Busquets nie zostanie powołany do reprezentacji do lat 21" Czy tylko ja tego nie rozumiem? Sergio ma 23 lata więc jakby miał być powołany do 21?
Komentarze
1
"W barwach Romy na pewno nie zagra Radja Nainggolan" - ciężko, żeby grał w barwach Romy jak gramy z Interem :)
0
"Vicente del Bosque oznajmił ponadto, że Sergio Busquets nie zostanie powołany do reprezentacji do lat 21" Czy tylko ja tego nie rozumiem? Sergio ma 23 lata więc jakby miał być powołany do 21?
1
"W barwach Romy na pewno nie zagra Radja Nainggolan" - ciężko, żeby grał w barwach Romy jak gramy z Interem :)
0
"Vicente del Bosque oznajmił ponadto, że Sergio Busquets nie zostanie powołany do reprezentacji do lat 21" Czy tylko ja tego nie rozumiem? Sergio ma 23 lata więc jakby miał być powołany do 21?