Użytkownik zbanowany
2 kwietnia 2016, 22:27
1
29 listopada 2015, 18:03
Według ciebie wyciągniecie nogi do tyłu i zahaczenie nogą o nogę biegnącego rywala to oczywiście czyste zagranie znawco sędziowania adamieleo?
29 listopada 2015, 17:51
Zgłaszam za nieśmieszną ironię.
29 listopada 2015, 17:44
0
19 sierpnia 2015, 00:31
25 lutego 2015, 01:24
I gdzie się podziali wszyscy hejterzy Ronaldo, którzy tak krzyczeli, że on zdobywa gole tylko z karnych? Jak widać z 11 metrów też trzeba umieć strzelić ;)
25 lutego 2015, 01:38
No masz rację, Real same symulki. https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264high/1A32B3CDCF1182116442926444544_SW_WEBM_1424812675216b05e6eb98e.mp4?versionId=rlCgBnXAvN4JO8fW8NE_J3lCEa9JSboa
22 lutego 2015, 20:47
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
1
Według ciebie wyciągniecie nogi do tyłu i zahaczenie nogą o nogę biegnącego rywala to oczywiście czyste zagranie znawco sędziowania adamieleo?
1
Zgłaszam za nieśmieszną ironię.
0
0
1
I gdzie się podziali wszyscy hejterzy Ronaldo, którzy tak krzyczeli, że on zdobywa gole tylko z karnych? Jak widać z 11 metrów też trzeba umieć strzelić ;)
1
No masz rację, Real same symulki. https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264high/1A32B3CDCF1182116442926444544_SW_WEBM_1424812675216b05e6eb98e.mp4?versionId=rlCgBnXAvN4JO8fW8NE_J3lCEa9JSboa
1
1
Zgłaszam za nieśmieszną ironię.
1