O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Bologna

Udinese

Palermo

Bari

Roma

Juve

Cagliari

Sampa.

Tak wygladal terminarz Serie A Interu. Mysle ze najtrudniejsza czesc sezonu w lidze za Interem. Eto'o 7 bramek strzelil mysle ze to znakomity wynik. Ale trzeba wziasc pod uwage ze Milito dlugo sie leczyl i w 90% przypadkach Samu zagral na szpicy. Jak wroci Milito to Eto'o wroci na skrzydlo. I nie musi juz byc tak kolorowo z bramkami.

Samuel jest w wysmienitej formie i mam nadzieje ze utrzyma ja do konca sezonu.

Pozdro dla normalnych

0

Prosze Admina o osuniecie moich komentarzy.

Dziekuje.

0

Wy naprawde macie tylko ta Barcelone przed oczami i nic wiecej.

INTER W PIERWSZYM STARCIU WYGRAL 3:1 - to dalej nic nie zmienia ? Mieli przyjechac do paszczy lwa i strzelac gole ? to by bylo samobojstwo podobne do Arsenalu.

Taktyka > Piekno.

0

'Ustawic taktyke 10 obroncow to nawet Engel potrafi.'

Moze i potrafi.

http://www.pilka.pl/mourinho-najlepszym-trenerem-na-swiecie

Powtarzam jeszcze raz: Pilka nozna to nie tylko strzelanie bramek.

0

'Następny kibic Realu.'

Interu*

'Godne podziwu nie ma co'

Oczywiscie ze godne podziwu. Piłka nozna to nie tylko strzelanie goli (?) jak dorosniesz to moze zrozumiesz.

' "autobus" pod bramką '

Inter zaparkowal 'autobus' na Camp Nou - autobus ktory zawiozl ich na Santiago Bernabeu.

ahh tak przepraszam. Inter mial przyjechac na Camp Nou i zagrac otwarty futbol z najlepsza ofensywa swiata - nawet grajac w 10 po wyrzuceniu Motty. Wszyscy wiedzieli co stalo sie z Arsenalem - co im z tego ze chcieli zagrac ladnie ? odpadli i nikt tego nie bedzie pamietal za kilka lat. Przypominam ze Inter pokonal Barcelone na swoim obiekcie 3:1. Po co mial atakowac ?

Macie tu dobra lekture.

http://rafalstec.blox.pl/2010/04/Jaki-ten-Inter-piekny.html

Pozdrawiam kibicow Barcelony.

Zobacz wszystkie

0



"należy pamiętać, że Serie A jest silniejszą ligą niż Primera Division"

Serie A lepsze od Primera Division no chyba nie.

Gdzie tu jest napisane ze sA jest "lepsze" od PD ?

Co do samego transferu to wydaje mi sie ze troche na strone Interu jednak korzysc. 50 mln to okazna suma , Eto ? W Lm moze pomuc , na podworku nie poradzi sobie.

Hleb ? Jezeli sie odnajdzie to bedzie to bardzo duze wsparcie ataku. Kot w worku...

Barca napewno zyska wiele na jakosci , i bedzie grac piekniej niz w ubieglym sezonie.

Forza Inter

Powodzienia Ibra

0

Bologna

Udinese

Palermo

Bari

Roma

Juve

Cagliari

Sampa.

Tak wygladal terminarz Serie A Interu. Mysle ze najtrudniejsza czesc sezonu w lidze za Interem. Eto'o 7 bramek strzelil mysle ze to znakomity wynik. Ale trzeba wziasc pod uwage ze Milito dlugo sie leczyl i w 90% przypadkach Samu zagral na szpicy. Jak wroci Milito to Eto'o wroci na skrzydlo. I nie musi juz byc tak kolorowo z bramkami.

Samuel jest w wysmienitej formie i mam nadzieje ze utrzyma ja do konca sezonu.

Pozdro dla normalnych

0

Ibra w kazdym aspekcie jest lepszy od Villi , i tylko dzieci 8-14 lat tego nie zauwaza , bo ogladaja tylko mecze na TVP.

Za rok Ibra bd glownym faworytem do zdobycia zlotej pilki.

Forza Inter.

0

"a po drugie Barça nie potrzebuje takich wzmocnień jak Real ;PP wystarczy jak dojdzie Fabregas i Villa/Silva i Mata :) "

o kurde zamiotles stary

Wracajac do tematu , to Duńczyk mial bardzo zly sezon w Jufe i sciagneli juz na jego miejsce Melo , wiec ten pokemon nie jest tam potrzebny.

A cala sprawa to pewnie wymsyl dziennikarzy .

0

'Ustawic taktyke 10 obroncow to nawet Engel potrafi.'

Moze i potrafi.

http://www.pilka.pl/mourinho-najlepszym-trenerem-na-swiecie

Powtarzam jeszcze raz: Pilka nozna to nie tylko strzelanie bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?