Tak wygladal terminarz Serie A Interu. Mysle ze najtrudniejsza czesc sezonu w lidze za Interem. Eto'o 7 bramek strzelil mysle ze to znakomity wynik. Ale trzeba wziasc pod uwage ze Milito dlugo sie leczyl i w 90% przypadkach Samu zagral na szpicy. Jak wroci Milito to Eto'o wroci na skrzydlo. I nie musi juz byc tak kolorowo z bramkami.
Samuel jest w wysmienitej formie i mam nadzieje ze utrzyma ja do konca sezonu.
Wy naprawde macie tylko ta Barcelone przed oczami i nic wiecej.
INTER W PIERWSZYM STARCIU WYGRAL 3:1 - to dalej nic nie zmienia ? Mieli przyjechac do paszczy lwa i strzelac gole ? to by bylo samobojstwo podobne do Arsenalu.
Oczywiscie ze godne podziwu. Piłka nozna to nie tylko strzelanie goli (?) jak dorosniesz to moze zrozumiesz.
' "autobus" pod bramką '
Inter zaparkowal 'autobus' na Camp Nou - autobus ktory zawiozl ich na Santiago Bernabeu.
ahh tak przepraszam. Inter mial przyjechac na Camp Nou i zagrac otwarty futbol z najlepsza ofensywa swiata - nawet grajac w 10 po wyrzuceniu Motty. Wszyscy wiedzieli co stalo sie z Arsenalem - co im z tego ze chcieli zagrac ladnie ? odpadli i nikt tego nie bedzie pamietal za kilka lat. Przypominam ze Inter pokonal Barcelone na swoim obiekcie 3:1. Po co mial atakowac ?
"należy pamiętać, że Serie A jest silniejszą ligą niż Primera Division"
Serie A lepsze od Primera Division no chyba nie.
Gdzie tu jest napisane ze sA jest "lepsze" od PD ?
Co do samego transferu to wydaje mi sie ze troche na strone Interu jednak korzysc. 50 mln to okazna suma , Eto ? W Lm moze pomuc , na podworku nie poradzi sobie.
Hleb ? Jezeli sie odnajdzie to bedzie to bardzo duze wsparcie ataku. Kot w worku...
Barca napewno zyska wiele na jakosci , i bedzie grac piekniej niz w ubieglym sezonie.
Tak wygladal terminarz Serie A Interu. Mysle ze najtrudniejsza czesc sezonu w lidze za Interem. Eto'o 7 bramek strzelil mysle ze to znakomity wynik. Ale trzeba wziasc pod uwage ze Milito dlugo sie leczyl i w 90% przypadkach Samu zagral na szpicy. Jak wroci Milito to Eto'o wroci na skrzydlo. I nie musi juz byc tak kolorowo z bramkami.
Samuel jest w wysmienitej formie i mam nadzieje ze utrzyma ja do konca sezonu.
Komentarze
0
Bologna
Udinese
Palermo
Bari
Roma
Juve
Cagliari
Sampa.
Tak wygladal terminarz Serie A Interu. Mysle ze najtrudniejsza czesc sezonu w lidze za Interem. Eto'o 7 bramek strzelil mysle ze to znakomity wynik. Ale trzeba wziasc pod uwage ze Milito dlugo sie leczyl i w 90% przypadkach Samu zagral na szpicy. Jak wroci Milito to Eto'o wroci na skrzydlo. I nie musi juz byc tak kolorowo z bramkami.
Samuel jest w wysmienitej formie i mam nadzieje ze utrzyma ja do konca sezonu.
Pozdro dla normalnych
0
Prosze Admina o osuniecie moich komentarzy.
Dziekuje.
0
Wy naprawde macie tylko ta Barcelone przed oczami i nic wiecej.
INTER W PIERWSZYM STARCIU WYGRAL 3:1 - to dalej nic nie zmienia ? Mieli przyjechac do paszczy lwa i strzelac gole ? to by bylo samobojstwo podobne do Arsenalu.
Taktyka > Piekno.
0
'Ustawic taktyke 10 obroncow to nawet Engel potrafi.'
Moze i potrafi.
http://www.pilka.pl/mourinho-najlepszym-trenerem-na-swiecie
Powtarzam jeszcze raz: Pilka nozna to nie tylko strzelanie bramek.
0
'Następny kibic Realu.'
Interu*
'Godne podziwu nie ma co'
Oczywiscie ze godne podziwu. Piłka nozna to nie tylko strzelanie goli (?) jak dorosniesz to moze zrozumiesz.
' "autobus" pod bramką '
Inter zaparkowal 'autobus' na Camp Nou - autobus ktory zawiozl ich na Santiago Bernabeu.
ahh tak przepraszam. Inter mial przyjechac na Camp Nou i zagrac otwarty futbol z najlepsza ofensywa swiata - nawet grajac w 10 po wyrzuceniu Motty. Wszyscy wiedzieli co stalo sie z Arsenalem - co im z tego ze chcieli zagrac ladnie ? odpadli i nikt tego nie bedzie pamietal za kilka lat. Przypominam ze Inter pokonal Barcelone na swoim obiekcie 3:1. Po co mial atakowac ?
Macie tu dobra lekture.
http://rafalstec.blox.pl/2010/04/Jaki-ten-Inter-piekny.html
Pozdrawiam kibicow Barcelony.
0
"należy pamiętać, że Serie A jest silniejszą ligą niż Primera Division"
Serie A lepsze od Primera Division no chyba nie.
Gdzie tu jest napisane ze sA jest "lepsze" od PD ?
Co do samego transferu to wydaje mi sie ze troche na strone Interu jednak korzysc. 50 mln to okazna suma , Eto ? W Lm moze pomuc , na podworku nie poradzi sobie.
Hleb ? Jezeli sie odnajdzie to bedzie to bardzo duze wsparcie ataku. Kot w worku...
Barca napewno zyska wiele na jakosci , i bedzie grac piekniej niz w ubieglym sezonie.
Forza Inter
Powodzienia Ibra
0
Bologna
Udinese
Palermo
Bari
Roma
Juve
Cagliari
Sampa.
Tak wygladal terminarz Serie A Interu. Mysle ze najtrudniejsza czesc sezonu w lidze za Interem. Eto'o 7 bramek strzelil mysle ze to znakomity wynik. Ale trzeba wziasc pod uwage ze Milito dlugo sie leczyl i w 90% przypadkach Samu zagral na szpicy. Jak wroci Milito to Eto'o wroci na skrzydlo. I nie musi juz byc tak kolorowo z bramkami.
Samuel jest w wysmienitej formie i mam nadzieje ze utrzyma ja do konca sezonu.
Pozdro dla normalnych
0
Ibra w kazdym aspekcie jest lepszy od Villi , i tylko dzieci 8-14 lat tego nie zauwaza , bo ogladaja tylko mecze na TVP.
Za rok Ibra bd glownym faworytem do zdobycia zlotej pilki.
Forza Inter.
0
"a po drugie Barça nie potrzebuje takich wzmocnień jak Real ;PP wystarczy jak dojdzie Fabregas i Villa/Silva i Mata :) "
o kurde zamiotles stary
Wracajac do tematu , to Duńczyk mial bardzo zly sezon w Jufe i sciagneli juz na jego miejsce Melo , wiec ten pokemon nie jest tam potrzebny.
A cala sprawa to pewnie wymsyl dziennikarzy .
0
'Ustawic taktyke 10 obroncow to nawet Engel potrafi.'
Moze i potrafi.
http://www.pilka.pl/mourinho-najlepszym-trenerem-na-swiecie
Powtarzam jeszcze raz: Pilka nozna to nie tylko strzelanie bramek.