Rafalek12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykre...
0
Taaaak, sztywniak. Gratuluję poziomu poczucia humoru i inteligencji.
0
Co za żenada....
0
1. primera division (liga bbva)
2. segunda division (liga adalante)
3. segunda b
i koniec tematu.
0
tyle, że po mundialu każą sobie płacić znacznie więcej w przypadku gdy zawodnik się pokaże na mś z dobrej strony.
0
trochę wstyd... ;/
0
to, że Barcelona nie grała pięknie nie znaczy, że nie grała mądrze. I tak jak już kolega dww napisał Real nie potrafił stworzyć sobie sytuacji.
0
Ludzie... pomyślcie- gdyby np. w Albanii rozbił się samolot z albańskim prezydentem to czy w Polsce grano by mecze z czarnymi opaskami na koszulkach...? nie bądźmy hipokrytami.
0
Didon
zdaje się, że coś takiego organizuje hiszpański związek piłki nożnej, podobnie jak w Polsce.
0
zielonyzielony
ahh, ależ ty biedny jesteś... smucą mnie tacy ludzie jak ty...
0
Di Maria odpada bo w przyszłym sezonie prawie na pewno będzie grał w ManU.
0
scudetto to mistrzostwo Włoch.
0
patrzcie na typa siedzącego za Valdesem ;D
0
haha ja miałem sen, że Barca wygra 2:1 ;D ale Ibrahomovic w tym śnie jedna bramę strzelił, więc mało to wiarygodne ;)
0
nie siej zamieszania człowieku.
0
grają o 18.30
0
wie ktoś kiedy kontuzję wyleczy Iniesta?
0
to będzie jeden z trudniejszych meczy spośród tych, które nam zostały.
0
nelson25
Haiti nie jest wyspą, a państwem na wyspie Hispanioli.
0
NKKKPK3W
Nie ośmieszaj się, proszę cię.