0

Jak to mówia "dobry start chuja wart" i to sie potwierdziło w przypadku nowego trenera Barcy. Na poczatku super , druzyna zupelnie inna niz za czasow Xaviego i nagle jeb i wszystko sie posypalo. Powinien przegrupowac druzyne, wyjebac te blaze Lewandowskiego i Frankiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?