Nie zapominajmy o Tello . Ten sezon jest najlepszym w jego wykonaniu. Moim zdaniem powinien dużo więcej przebywać na boisku. A gdyby tak na skrzydłach ustawić Cristiana i Neymara w wyjściowej 11 ?
Nie zapominajmy o Tello . Ten sezon jest najlepszym w jego wykonaniu. Moim zdaniem powinien dużo więcej przebywać na boisku. A gdyby tak na skrzydłach ustawić Cristiana i Neymara w wyjściowej 11 ?
Komentarze
0
Jeżeli dziś nie podpisze z Londynem to kto wie :) to było by wzmocnienie
0
Podobno Mahrez jest w Barcelonie.
0
Barcelona chciałaby zatrzymać obu piłkarzy, jednak ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do nich.
Czytaj ze zrozumieniem.
0
Znowu wypuścimy taki talent a po 2 latach będziemy starali się go odzyskać za dwukrotnie wyższą cenę . Szukają pieniędzy chyba nie tam gdzie trzeba.
0
Nie zapominajmy o Tello . Ten sezon jest najlepszym w jego wykonaniu. Moim zdaniem powinien dużo więcej przebywać na boisku. A gdyby tak na skrzydłach ustawić Cristiana i Neymara w wyjściowej 11 ?
0
Płakać mi się chce po tym meczu . Nadzieja umiera ostatnie VeB :( !!!
0
Barcelona chciałaby zatrzymać obu piłkarzy, jednak ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do nich.
Czytaj ze zrozumieniem.
0
Nie zapominajmy o Tello . Ten sezon jest najlepszym w jego wykonaniu. Moim zdaniem powinien dużo więcej przebywać na boisku. A gdyby tak na skrzydłach ustawić Cristiana i Neymara w wyjściowej 11 ?
0
Podobno Mahrez jest w Barcelonie.
0
Znowu wypuścimy taki talent a po 2 latach będziemy starali się go odzyskać za dwukrotnie wyższą cenę . Szukają pieniędzy chyba nie tam gdzie trzeba.