Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, a nie robię tego często. Mam nadzieję, że ktoś się ze mną zgodzi.
Przed sezonem marzyłem, by Barcelona pierwszą rundę nie wkraczała z 'nowymi rekordami' np. najlepszy start w lidzę, najwięcej ptk w 1 rundzie. To nie daje tytułów. Chciałem, by zespół Lucho nie stracił kontaktu z czołówką w pierwszej części sezonu i żeby pracował nad formą na najważniejsze miesiące. Pamiętacie jak było z Celtą gdy prowadził ją Enrique ? Pierwsza faza sezonu słaba, natomiast im dłużej grali tym lepiej. Wygrywali pod koniec w dobrym stylu prawie wszystko. Na to właśnie liczyłem.
Tito Vilanova, Tata Martino co ich łączy ? Każdy z nich świetnie zaczynał pracę. Bili rekordy z najlepszym startem w lidze przez Barcę. A Enrique ?
Moim zdaniem to nie przypadek. To plan nakreślony przez tego niedocenianego trenera. Wykonał kawał świetnej roboty. Przygotował świetnie drużynę na najważniejsze miesiące, w których walczy się o trofea. Powielił moim zdaniem strategię z poprzedniej pracy, drużyny.
Jestem pewny, że Barcelona może jeszcze lepiej grać. Są jeszcze rezerwy w zawodnikach. Iniesta, Suarez, Mathieu, Pedro - im więcej będą grać tym lepsza forma nadejdzie. Nie neguję, że słabo grają lecz wiem, że mogą lepiej.
Oddajmy pokłon Enrique bo to przemyślana strategia według mnie. Przekonany jestem, że wygramy wszystko do końca bo takiej formy nie da się stracić w miesiąc.
Przyjechać możemy w fazie pucharowej bo nie wiem czy dojdziecie do finału na swoim stadionie ;) Park ? Nani ? Evans ? Nawet piłki nie powąchają dokładnie jak wczoraj Real wiec ich siła nie będzie użyteczna. Chyba, że wytrzymałośc biegowa. Berbatov i 5 goli ?? 13 drużynie ligi to nie powód do dumy.. Messi strzelał 4 Arsenalowi z Twojej ukochanej PL.
Powtóże po raz setny, że nie jeden 'mądry' i pewny siebie kibic przeciwnej drużyny był tutaj. I nie jeden duzo mówił a skonczyło sie to wiemy jak doskonale.... np. 5-0
Jest dużo smaczków tej wygranej. Mnie bardzo cieszy, że skoncza sie głupie teksty, że Barcelona to tylko Messi. Messi wczoraj gola nie strzelił. Grał dla całej drużyny i o to chyba chodziło. Cała uwaga była kierowana na niego a kto strzelał wiemy ;D Pięknie to wyglądało na boisku. Z każdym 'Oleeeee' Realowi wbijalismy gwóźdź do trumny. Odechciało im sie grać. Widze, że Pep stara sie wpoić zawodnikom by jak najszybciej strzelili gola, roztrzygneli losy spotkania. Wczoraj każdy zagrał świetnie.
Niie moge sie doczekac powtórki meczu wiec wrzucac na serwery ! ;D
Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, a nie robię tego często. Mam nadzieję, że ktoś się ze mną zgodzi.
Przed sezonem marzyłem, by Barcelona pierwszą rundę nie wkraczała z 'nowymi rekordami' np. najlepszy start w lidzę, najwięcej ptk w 1 rundzie. To nie daje tytułów. Chciałem, by zespół Lucho nie stracił kontaktu z czołówką w pierwszej części sezonu i żeby pracował nad formą na najważniejsze miesiące. Pamiętacie jak było z Celtą gdy prowadził ją Enrique ? Pierwsza faza sezonu słaba, natomiast im dłużej grali tym lepiej. Wygrywali pod koniec w dobrym stylu prawie wszystko. Na to właśnie liczyłem.
Tito Vilanova, Tata Martino co ich łączy ? Każdy z nich świetnie zaczynał pracę. Bili rekordy z najlepszym startem w lidze przez Barcę. A Enrique ?
Moim zdaniem to nie przypadek. To plan nakreślony przez tego niedocenianego trenera. Wykonał kawał świetnej roboty. Przygotował świetnie drużynę na najważniejsze miesiące, w których walczy się o trofea. Powielił moim zdaniem strategię z poprzedniej pracy, drużyny.
Jestem pewny, że Barcelona może jeszcze lepiej grać. Są jeszcze rezerwy w zawodnikach. Iniesta, Suarez, Mathieu, Pedro - im więcej będą grać tym lepsza forma nadejdzie. Nie neguję, że słabo grają lecz wiem, że mogą lepiej.
Oddajmy pokłon Enrique bo to przemyślana strategia według mnie. Przekonany jestem, że wygramy wszystko do końca bo takiej formy nie da się stracić w miesiąc.
Ja jestem pewny, że wygramy. Arsenal nie będzie mieć okazji na nękanie Naszej defensywy. Nie wyjdą ze swojej połówki.Przecież jest Xavi, Messi i Dani a to Oni napędzają lokomotowę ofensywną. Nie będzie odczuwalny brak Pique i Puyola ;) Niezapominajmy o świetnej formie Valdesa w bramce. Wierze w POGROM Arsenalu bo to tylko Arsenal aaa nie Bogowie z Barcy :D
Przyjechać możemy w fazie pucharowej bo nie wiem czy dojdziecie do finału na swoim stadionie ;) Park ? Nani ? Evans ? Nawet piłki nie powąchają dokładnie jak wczoraj Real wiec ich siła nie będzie użyteczna. Chyba, że wytrzymałośc biegowa. Berbatov i 5 goli ?? 13 drużynie ligi to nie powód do dumy.. Messi strzelał 4 Arsenalowi z Twojej ukochanej PL.
Powtóże po raz setny, że nie jeden 'mądry' i pewny siebie kibic przeciwnej drużyny był tutaj. I nie jeden duzo mówił a skonczyło sie to wiemy jak doskonale.... np. 5-0
Komentarze
0
Podzielcie się linkiem do skrótu meczu z Canal + ;)
11
Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, a nie robię tego często. Mam nadzieję, że ktoś się ze mną zgodzi.
Przed sezonem marzyłem, by Barcelona pierwszą rundę nie wkraczała z 'nowymi rekordami' np. najlepszy start w lidzę, najwięcej ptk w 1 rundzie. To nie daje tytułów. Chciałem, by zespół Lucho nie stracił kontaktu z czołówką w pierwszej części sezonu i żeby pracował nad formą na najważniejsze miesiące. Pamiętacie jak było z Celtą gdy prowadził ją Enrique ? Pierwsza faza sezonu słaba, natomiast im dłużej grali tym lepiej. Wygrywali pod koniec w dobrym stylu prawie wszystko. Na to właśnie liczyłem.
Tito Vilanova, Tata Martino co ich łączy ? Każdy z nich świetnie zaczynał pracę. Bili rekordy z najlepszym startem w lidze przez Barcę. A Enrique ?
Moim zdaniem to nie przypadek. To plan nakreślony przez tego niedocenianego trenera. Wykonał kawał świetnej roboty. Przygotował świetnie drużynę na najważniejsze miesiące, w których walczy się o trofea. Powielił moim zdaniem strategię z poprzedniej pracy, drużyny.
Jestem pewny, że Barcelona może jeszcze lepiej grać. Są jeszcze rezerwy w zawodnikach. Iniesta, Suarez, Mathieu, Pedro - im więcej będą grać tym lepsza forma nadejdzie. Nie neguję, że słabo grają lecz wiem, że mogą lepiej.
Oddajmy pokłon Enrique bo to przemyślana strategia według mnie. Przekonany jestem, że wygramy wszystko do końca bo takiej formy nie da się stracić w miesiąc.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony ;)
0
Oby Generał wygrał. Należy mu się ta nagroda jak nikomu. To ten czas to właściwe miejsce ;) Za całokształt bo to kreator Hiszpanii i Barcelony..
Iniesta bardzo dobrze gra od MŚ ale wcześniej brakowało go z powodu kontuzji niestety.. Gol w finale to chyba za mało
Messi on jeszcze nie raz wygra Złotą Piłkę a Xavi wiecznie grać na takim poziomie nie będzie..
Vamos Barca !
0
Roddick
Przyjechać możemy w fazie pucharowej bo nie wiem czy dojdziecie do finału na swoim stadionie ;) Park ? Nani ? Evans ? Nawet piłki nie powąchają dokładnie jak wczoraj Real wiec ich siła nie będzie użyteczna. Chyba, że wytrzymałośc biegowa. Berbatov i 5 goli ?? 13 drużynie ligi to nie powód do dumy.. Messi strzelał 4 Arsenalowi z Twojej ukochanej PL.
Powtóże po raz setny, że nie jeden 'mądry' i pewny siebie kibic przeciwnej drużyny był tutaj. I nie jeden duzo mówił a skonczyło sie to wiemy jak doskonale.... np. 5-0
Pozdrawiam Cie Kolego ;)
0
Jest dużo smaczków tej wygranej. Mnie bardzo cieszy, że skoncza sie głupie teksty, że Barcelona to tylko Messi. Messi wczoraj gola nie strzelił. Grał dla całej drużyny i o to chyba chodziło. Cała uwaga była kierowana na niego a kto strzelał wiemy ;D Pięknie to wyglądało na boisku. Z każdym 'Oleeeee' Realowi wbijalismy gwóźdź do trumny. Odechciało im sie grać. Widze, że Pep stara sie wpoić zawodnikom by jak najszybciej strzelili gola, roztrzygneli losy spotkania. Wczoraj każdy zagrał świetnie.
Niie moge sie doczekac powtórki meczu wiec wrzucac na serwery ! ;D
11
Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, a nie robię tego często. Mam nadzieję, że ktoś się ze mną zgodzi.
Przed sezonem marzyłem, by Barcelona pierwszą rundę nie wkraczała z 'nowymi rekordami' np. najlepszy start w lidzę, najwięcej ptk w 1 rundzie. To nie daje tytułów. Chciałem, by zespół Lucho nie stracił kontaktu z czołówką w pierwszej części sezonu i żeby pracował nad formą na najważniejsze miesiące. Pamiętacie jak było z Celtą gdy prowadził ją Enrique ? Pierwsza faza sezonu słaba, natomiast im dłużej grali tym lepiej. Wygrywali pod koniec w dobrym stylu prawie wszystko. Na to właśnie liczyłem.
Tito Vilanova, Tata Martino co ich łączy ? Każdy z nich świetnie zaczynał pracę. Bili rekordy z najlepszym startem w lidze przez Barcę. A Enrique ?
Moim zdaniem to nie przypadek. To plan nakreślony przez tego niedocenianego trenera. Wykonał kawał świetnej roboty. Przygotował świetnie drużynę na najważniejsze miesiące, w których walczy się o trofea. Powielił moim zdaniem strategię z poprzedniej pracy, drużyny.
Jestem pewny, że Barcelona może jeszcze lepiej grać. Są jeszcze rezerwy w zawodnikach. Iniesta, Suarez, Mathieu, Pedro - im więcej będą grać tym lepsza forma nadejdzie. Nie neguję, że słabo grają lecz wiem, że mogą lepiej.
Oddajmy pokłon Enrique bo to przemyślana strategia według mnie. Przekonany jestem, że wygramy wszystko do końca bo takiej formy nie da się stracić w miesiąc.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony ;)
0
Ja jestem pewny, że wygramy. Arsenal nie będzie mieć okazji na nękanie Naszej defensywy. Nie wyjdą ze swojej połówki.Przecież jest Xavi, Messi i Dani a to Oni napędzają lokomotowę ofensywną. Nie będzie odczuwalny brak Pique i Puyola ;) Niezapominajmy o świetnej formie Valdesa w bramce. Wierze w POGROM Arsenalu bo to tylko Arsenal aaa nie Bogowie z Barcy :D
Vaaamos !
0
Roddick
Przyjechać możemy w fazie pucharowej bo nie wiem czy dojdziecie do finału na swoim stadionie ;) Park ? Nani ? Evans ? Nawet piłki nie powąchają dokładnie jak wczoraj Real wiec ich siła nie będzie użyteczna. Chyba, że wytrzymałośc biegowa. Berbatov i 5 goli ?? 13 drużynie ligi to nie powód do dumy.. Messi strzelał 4 Arsenalowi z Twojej ukochanej PL.
Powtóże po raz setny, że nie jeden 'mądry' i pewny siebie kibic przeciwnej drużyny był tutaj. I nie jeden duzo mówił a skonczyło sie to wiemy jak doskonale.... np. 5-0
Pozdrawiam Cie Kolego ;)
0
Juz i mnie nosi i nerwowo spoglądam na zegarek...
kiedy ta 21 ;/
0
Alves pauzuje za kartki