RUDY85
Dołączył/a: styczeń 2011
Nowe Miasto Lubawskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe poco mamy w skladzie PINTO gdyby nie Abidal niebylo by finalu !!!! ale 2 polowa byla ciekawa , ciekawe skim w finale Baiern czy MILAN chcialbym Milan
0
Mysle ze wygramy ten mecz mam nadzieje iz w 2 czesci spodkania zagra Villa i wszystko sie rostrzygnie a co do samej bramki tiago to byl maly spalony . mam nadzieje ze wtym sezonie sedziowie niebeda nam pomagali ,,, widzielisci jak na lawce rezerwoych nudzi sie Pique . ....
0
Mysle ze wygramy ten mecz mam nadzieje iz w 2 czesci spodkania zagra Villa i wszystko sie rostrzygnie a co do samej bramki tiago to byl maly spalony . mam nadzieje ze wtym sezonie sedziowie niebeda nam pomagali ,,, widzielisci jak na lawce rezerwoych nudzi sie Pique . ....
0
NA Polsacie bedzie mozna zobaczyc meczyk wsumnie wszystkie spotkania no oczywiscie polsat sport zaczynaja 18,15